Powrót

Odszkodowanie za wypadek dziecka


Gwarantujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań za wypadki z udziałem dzieci. Podejmujemy się przeprowadzenia całego procesu, nawet wówczas, gdy sprawa trafia na drogę sądową. Pomagamy w gromadzeniu wymaganej dokumentacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Odszkodowanie za wypadek drogowy z udziałem dzieci,

za wypadek dziecka w szkole, na placu zabaw ...

Wypadki z udziałem dzieci to jedne z najbardziej trudnych zdarzeń losowych. Często wiążą się z traumą, która dotyka nie tylko same pociechy, ale też rodziców i rodzeństwo. Ponadto nieraz takie przeżycia pozostawiają ślady na długie lata i wiążą się z nieodwracalnymi konsekwencjami.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za wypadek dziecka?
Do wypadków z udziałem dzieci dochodzi w różnych sytuacjach: w szkołach, przedszkolach, na koloniach i obozach, na placach i w salach zabaw, w aquaparkach, w wesołych miasteczkach i różnych innych miejscach. Za tego typu szkody można ubiegać się o odszkodowanie nie tylko z tytułu polisy NNW, ale też od sprawcy zdarzenia, a więc organu, placówki albo podmiotu, który nie zadbał o odpowiednią opiekę, stan pomieszczeń, właściwe wyposażenie lub stosowne przygotowanie przestrzeni do zabawy. W zależności od rozmiaru i rodzaju szkody można starać się o zwrot kosztów leczenia, jednorazowe odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

W przypadku dzieci osobami uprawnionymi do dochodzenia roszczeń są rodzice lub prawni opiekunowie.

 

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!