Powrót

Odszkodowania za wypadki z powodu zaniedbania


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadki z powodu zaniedbania

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za wypadki z powodu zaniedbania?

Wypadki mogą zdarzyć się praktycznie wszędzie. Często zdarza się, że występują one w wyniku czyjegoś zaniedbania. Najczęściej wiążą się one z poślizgnięciami na mokrych lub oblodzonych powierzchniach, urazami na skutek używania niesprawnych urządzeń lub w wyniku niedopatrzeń na budowach czy imprezach masowych.

Jeśli doszło do wypadku z przyczyny zaniedbania, osoba poszkodowana ma możliwość ubiegania się o stosowne odszkodowanie od osoby odpowiadającej za bezpieczeństwo na danym obszarze. Bardzo ważne jest wtedy zgromadzenie dowodów, na podstawie których będzie można stwierdzić powód zdarzenia. Powinno się wykonać fotografie zaniedbania oraz zebrać odpowiednie oświadczenia od światków. Jeśli doszło do jakiegoś urazu, pomocna będzie również dokumentacja medyczna.

Czasami udowodnienie winy w takim przypadku okazuje się niezwykle trudne. Przykładowo, jeśli doszło do poślizgnięcia się na oblodzonym, nieodśnieżonym chodniku, zarządca osiedla nie chce wziąć odpowiedzialności za wystąpienie wypadku. Wiele osób nie wie jak zachować się w takiej sytuacji lub od razu rezygnuje z dalszej próby uzyskania odszkodowania. Nie warto jednak rezygnować ze swoich praw.

Dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego prawnika. W kancelarii prawnej Ubi ius w Lublinie zajmujemy się pomocą w wyegzekwowaniu odszkodowania za wypadki z powodu zaniedbania. Z chęcią rozpatrzymy również Twoją sprawę i udzielimy profesjonalnej porady prawnej. Zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania z naszych usług z zakresu odszkodowań.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!