Powrót

Zadośćuczynienie za wypadek przy pracy


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie za wypadek przy pracy

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać zadośćuczynienie za wypadek przy pracy?

Wypadki mogą przydarzyć się praktycznie wszędzie. Nawet przy zachowaniu największej ostrożności, nie zawsze jesteśmy w stanie ich uniknąć. Bardzo powszechnym rodzajem wypadków są wypadki przy pracy. Często wynikają one z zaniedbań ze strony pracodawcy lub nieprawidłowo wykonywanych przez pracownika procedur.

W przypadku wystąpienia wypadku przy pracy, który nie jest spowodowany wyłączną winą pracownika, powinno zostać wypłacone stosowne zadośćuczynienie. Zadośćuczynienie ma na celu zrekompensowanie pracownikowi bólu i cierpienia poniesionego w wyniku wypadku. Jest to świadczenie, które jest wypłacane jako rekompensata za szkodę moralną i nie ma na celu pokrywania strat zarobkowych ani materialnych.

Często trudno jest wyegzekwować odpowiednią kwotę zadośćuczynienia za wypadek przy pracy. Zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe odrzucają wniosek o zadośćuczynienie lub znacznie zaniżają jego kwotę. Warto pamiętać, że od decyzji ubezpieczalni można się odwołać. Jeśli to nie przyniesie skutku, możliwe jest również wniesienie sprawy do sądu. W tym wypadku nieoceniona może okazać się pomoc specjalisty. Prawnicy, którzy mają dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie zadośćuczynień, z pewnością ułatwią cały proces i udzielą profesjonalnej pomocy.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej kancelarii prawnej, która pomoże Ci uzyskać zadośćuczynienie za wypadek przy pracy, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Z chęcią przyjrzymy się Twojej sprawie, a nasi prawnicy udzielą Ci profesjonalnej porady prawnej i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!