Powrót

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę ?

Wypadki samochodowe zdarzają się codziennie. Jedne są bardziej błahe a inne poważniejsze. W wyniku uczestniczenia w wypadku samochodowym poszkodowany oprócz obrażeń fizycznych może doznać również traumy lub innych uszczerbków na zdrowiu psychicznym.

Zadośćuczynienie to świadczenie, które ma na celu zrekompensowanie negatywnych przeżyć oraz traumy. Ma ono również zrekompensować poniesiony ból oraz cierpienie, a także przymusowy pobyt w szpitalu, który wiąże się z zaprzestaniem pracy lub zmianą swoich planów.

W celu uzyskania zadośćuczynienia należy złożyć odpowiedni wniosek do ubezpieczyciela sprawcy wypadku samochodowego. Należy określić w nim kwoty, jakie chcemy uzyskać za poszczególne zdarzenia. Osoby, które nie mają doświadczenia w sprawach dotyczących ubezpieczeń, przeważnie nie wiedzą, o jakie kwoty mogą się ubiegać. Z tego powodu często akceptują niższe sumy ubezpieczeń niż te, które mogliby uzyskać. Z tego powodu podczas starania się o uzyskanie zadośćuczynienia za doznaną krzywdę po wypadku samochodowym, nieoceniona może okazać się pomoc profesjonalnego radcy prawnego.

Dzięki pomocy prawników będziesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc w wycenieniu szkód i cierpienia poniesionych w wypadku. Jeśli poszukujesz zaufanej kancelarii prawnej, w której znajdziesz potrzebną Ci pomoc, dobrym wyborem będzie kancelaria Ubi ius w Lublinie. Nasi prawnicy wyróżniają się ogromną wiedzą oraz profesjonalizmem, dzięki czemu z pewnością pomogą Ci w wyegzekwowaniu odpowiedniej kwoty zadośćuczynienia za krzywdę doznaną w wypadku samochodowym.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!