Powrót

Odszkodowanie dla rodzin żołnierzy wyklętych


Zawodowo zajmujemy się sprawami odszkodowawczymi, dlatego pomożemy Ci uzyskać pomoc prawną w sprawach o odszkodowanie za śmierć bliskich osób.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Sprawy o odszkodowanie dla rodzin żołnierzy wyklętych

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskich?
Żołnierze wyklęci to bohaterowie antykomunistycznego podziemia. Walczyli oni o niepodległość Państwa Polskiego i działali na rzecz demokracji i prawa do samostanowienia. Nie zostali oni jednak po wojnie należycie uhonorowani mimo wszystkich swoich zasług dla Narodu Polskiego. Często poświęcali oni swoje zdrowie, a nawet życie za to, aby walczyć z komunizmem.
W ostatnich latach zaczęły pojawiać się sprawy, w których to dzieci żołnierzy wyklętych dochodzą sprawiedliwości i składają pozwy o odszkodowania i zadośćuczynienia za cierpienie swoich rodziców. Żołnierze wyklęci byli traktowani jak bandyci i pozbawiani życia. Aby uczcić ich bohaterską i patriotyczną postawę oraz uzyskać rekompensatę za utratę rodzica, najbliżsi żołnierzy wyklętych składają pozwy o odszkodowania i zadośćuczynienia.
Kancelaria Prawna UBI IUS zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu różnego rodzaju odszkodowań i zadośćuczynień. Pomagamy w przeanalizowaniu sprawy, wszystkich dokumentów oraz indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przy pomocy prawników z Kancelarii Prawnej UBI IUS napiszesz pozew o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!