Powrót

Złamanie nadkłykciowe kości ramiennej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie za złamanie nadkłykciowe kości ramiennej Kancelaria Ubi Ius

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie nadkłykciowe kości ramiennej?

  Podczas różnego rodzaju upadków zdarza się, że dochodzi do uszkodzenia stawu łokciowego. Powstaje ono najczęściej w wyniku upadku na zgięte ręce. Zdarza się jednak, że staw łokciowy zostaje uszkodzony także podczas próby asekurowania się na wyprostowanych dłoniach. Złamania w obrębie stawu łokciowego mogą okazać się niezwykle bolesne i ciężkie w leczeniu. Z tego powodu każda osoba, która doznała tego nieprzyjemnego urazu, powinna postarać się o odpowiednio wysokie odszkodowanie.

  Staw łokciowy jest stawem łączącym ramię i przedramię. Jest on tworzony przez połączenie kości ramiennej, promieniowej oraz łokciowej. Złamania którejkolwiek z tych kości w pobliżu powierzchni stawowych lub w okolicy torebki stawowej mogą powodować poważne konsekwencje w postaci zaburzenia czynności tego stawu. Jednym z najczęściej występujących złamań, które prowadzą do uszkodzenia okolicy stawu łokciowego, jest bez wątpienia złamanie nadkłykciowe kości ramiennej. Tego typu złamania są szczególnie często spotykane u dzieci, jednak nierzadko spotykają one także osoby dorosłe.

  Podczas złamania nadkłykciowego kości ramiennej bardzo często dochodzi do powstania odłamków kostnych, które mogą przemieszczać się w różnych płaszczyznach. Tego typu złamania są dużo trudniejsze do wyleczenia niż złamania proste, w których nie dochodzi do całkowitego odłamania fragmentów kostnych. Złamanie nadkłykciowe kości ramiennej może skutkować także uszkodzeniem torebki stawowej, mięśni, nerwów lub naczyń krwionośnych przebiegających w tej okolicy. Może to być przyczyną powstawania późniejszych powikłań i koniecznością podjęcia się długotrwałej rehabilitacji.

  Każda osoba poszkodowana powinna wiedzieć, że należy jej się za złamanie nadkłykciowe kości ramiennej odszkodowanie. Jest to bowiem bardzo poważny uraz, który wyklucza możliwość wykonywania wielu czynności codziennych oraz czynności związanych z pracą zawodową. Tego typu złamanie może być także bardzo bolesne i nieprzyjemne. Szczególnie ciężko będzie osobom, które złamały swoją dominującą rękę. W wielu przypadkach zdarza się, że osoby poszkodowane mają problem, aby uzyskać za złamanie nadkłykciowe kości ramiennej odszkodowanie. W takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnika.

  Jeżeli poszukujesz godnego zaufania prawnika, który zajmie się sprawą, jaką jest złamanie nadkłykciowe kości ramiennej odszkodowanie, skontaktuj się z nami. W Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie znajdziesz prawników z wieloletnim doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych, dzięki czemu z chęcią pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu, dotyczącego sprawy, takiej jak złamanie nadkłykciowe kości ramiennej odszkodowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

  Odszkodowanie za złamanie nadkłykciowe kości ramiennej

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!