Powrót

Uraz przedramienia odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz przedramienia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz przedramienia?

Najczęstszymi urazami przedramienia są różnego rodzaju złamania. Do urazów przedramienia dochodzi najczęściej podczas upadku na wyprostowane ręce. Często zdarza się też, że do złamania dochodzi podczas bezpośredniego uderzenia.

Przedramię składa się z dwóch kości: łokciowej i promieniowej. Dzięki wspólnemu kontaktowi pomiędzy tymi kośćmi mamy możliwość wykonywania ruchów rotacyjnych ręki. Kości te tworzą także staw nadgarstka oraz staw łokciowy. Złamania w obrębie kości przedramienia są zazwyczaj bardzo bolesne.
Pierwszymi objawami, które powinny skłonić nas do wizyty u lekarza, są: ból, pojawianie się opuchlizny lub krwiaka oraz brak możliwości poruszania ręką. W każdym przypadku, w którym podejrzewamy uraz przedramienia, należy zgłosić się do lekarza. Nie należy zwlekać, ponieważ może to prowadzić do późniejszych powikłań oraz trwałych dysfunkcji kończyny.

Leczenie złamania polega na prawidłowym nastawieniu kości oraz unieruchomieniu ich w opatrunku gipsowym na okres kilku tygodni. W tym czasie powinno się oszczędzać rękę i ograniczać jej ruchy.

Podczas urazu przedramienia można starać się o odszkodowanie. Zdarza się, że zaproponowana przez ubezpieczalnię suma jest zdecydowanie zbyt niska. Czy jest to już ostateczna decyzja ubezpieczalni? Oczywiście, że nie. Zawsze mamy prawo się od niej odwołać. Jeśli potrzebujesz pomocy z uzyskaniem odszkodowania za uraz przedramienia, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu i udzielimy profesjonalnej porady prawnej.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!