Powrót

Złamanie kości łonowej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie za złamanie kości łonowej - Kancelaria Ubi Ius

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie kości łonowej?

  Do urazów w obrębie kości miednicy dochodzi najczęściej podczas wypadków komunikacyjnych lub podczas upadku na ziemię. Podczas silnego uderzenia lub szarpnięcia może dochodzić do różnego rodzaju złamań w obrębie miednicy, które mogą być bardziej lub mniej poważne. Czasem na skutek złamania kości miednicy może dochodzić także do uszkodzenia przebiegających w okolicy naczyń i nerwów, a nawet do naruszenia znajdujących się wewnątrz narządów. Z tego względu złamania w obrębie miednicy są bardzo niebezpieczne i wymagają natychmiastowej konsultacji lekarskiej.

  Podczas wypadków komunikacyjnych jednym z najczęściej występujących złamań w obrębie miednicy jest złamanie kości łonowej. Kość łonowa jest kością parzystą. Łączy się ona zarówno z kością biodrową, jak i kością kulszową, a także z przeciwległą kością łonową za pomocą spojenia łonowego. Część kości łonowej tworzy fragment panewki stawu biodrowego. Z tego krótkiego opisu wynika, że kość łonowa jest bardzo istotną kością miednicy, która pełni ważną funkcję w jej prawidłowej budowie, a także w odpowiednim funkcjonowaniu stawu biodrowego.

  Budowa miednicy u człowieka jest bardzo skomplikowana, dlatego może dochodzić w jej obrębie do różnych rodzajów złamań. Złamanie kości łonowej może okazać się skomplikowanym złamaniem z przemieszczeniem i wieloma odłamkami kostnymi, jak również zwykłym pęknięciem. Złamanie kości łonowej może prowadzić także do uszkodzenia narządów wewnętrznych znajdujących się w okolicy. Uszkodzonym narządem w przypadku złamania kości łonowej może być między innymi pęcherz.

  Każdy poszkodowany w wypadku komunikacyjnym powinien pamiętać, że za złamanie kości łonowej należy się odszkodowanie. Określenie konkretnej sumy odszkodowania nie jest jednak możliwe bez wnikliwej analizy stanu pacjenta oraz okoliczności wypadku. Wiele osób stara się uzyskać odszkodowanie za złamanie kości łonowej, jednak towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często znacznie zaniżają jego kwotę. Jeżeli podejrzewasz, że tak jest również w Twoim przypadku, najlepszym wyborem będzie skonsultowanie się z prawnikiem, który na co dzień zajmuje się podobnymi sprawami.

  Jeśli poszukujesz dobrego prawnika, który pomoże w sprawie, jaką jest złamanie kości łonowej odszkodowanie, skonsultuj się z nami. W naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS otrzymasz kompleksową pomoc prawną z zakresu odszkodowań. Pomożemy nie tylko w odwołaniu się od decyzji ubezpieczalni, oferujemy także możliwość reprezentowania klienta podczas sprawy sądowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Jeśli Ciebie również dotyczy problem, jakim jest złamanie kości łonowej odszkodowanie, z chęcią pomożemy w jego rozwiązaniu.

   

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!