Powrót

Zaburzenia funkcji kończyn górnych odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za zaburzenia funkcji kończyn górnych

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za zaburzenia funkcji kończyn górnych?

Różnego typu urazy dotykające kończyn górnych mają miejsce najczęściej podczas wypadków komunikacyjnych lub uprawiania różnego typu dyscyplin sportowych. Zazwyczaj urazy tego typu są dość błahe i łatwo je wyleczyć. Czasami jednak w wyniku urazu może dojść do wystąpienia trwałych zaburzeń funkcji kończyn górnych.

Do takich zaburzeń dochodzi najczęściej podczas bardzo skomplikowanych złamań lub zmiażdżeń, w których dochodzi do znacznego zniszczenia kości, mięśni, naczyń oraz nerwów. Zaburzenia te występują najczęściej w wyniku przerwania ciągłości ważnych nerwów, przez co część ręki może utracić czucie lub ruchomość.

Nie zawsze dochodzi jednak do tak skrajnych sytuacji. Często zdarza się, że czucie bądź ruchomość nie zostaną utracone całkowicie, a jedynie częściowo. Również prowadzi to do powstania zaburzeń funkcji kończyny, jednak w tym wypadku często jest możliwość wyleczenia urazu podczas systematycznych rehabilitacji.

Czasowym zaburzeniem funkcji kończyn górnych można również nazwać złamanie. Podczas noszenia opatrunku gipsowego nie jesteśmy w stanie wykonywać wszystkich czynności, co może znacząco utrudniać codzienne funkcjonowanie oraz wykonywanie czynności, takich jak jazda samochodem czy pisanie.

Za zaburzenia funkcji kończyn górnych pacjent może ubiegać się o odszkodowanie. Jego kwota waha się znacząco w zależności od stanu poszkodowanego oraz wielu innych czynników. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyegzekwowaniu adekwatnej do doznanego urazu kwoty, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Z chęcią pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za zaburzenia funkcji kończyn górnych.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!