Powrót

Stłuczenie kolana odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za stłuczenie kolana

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za stłuczenie kolana?

  Staw kolanowy jest jednym z najważniejszych stawów w naszym ciele. Dzięki niemu możliwe jest utrzymywanie pozycji stojącej oraz prawidłowe chodzenie bez utraty równowagi. Kolana narażone są jednak na częste urazy oraz kontuzje, które najczęściej powstają w wyniku upadku lub silnego uderzenia.

  Najczęstszą kontuzją podczas upadku czy uderzenia jest stłuczenie kolana. Stłuczenie może być delikatne, lecz również w jego wyniku może dojść do uszkodzenia powierzchni stawowych. Z tego powodu nie należy lekceważyć żadnych urazów w obrębie kolana.

  Objawy, które mogą sugerować stłuczenie kolana, to wystąpienie bólu, który nasila się podczas zginania i prostowania w stawie kolanowym, obrzęku, podwyższonej temperatury stłuczonego miejsca. Kolejnymi objawami mogą być także pojawienie się krwiaka lub zasinienia.

  Jeśli objawy nie ustępują w ciągu dwóch dni, należy zgłosić się do lekarza, ponieważ stłuczenie może wymagać specjalnego leczenia lub nawet stabilizacji stawu. W pewnych sytuacjach konieczne może okazać się odciążenie kolana najbardziej jak to możliwe poprzez unikanie chodzenia oraz leżenie w łóżku. Pełne ustąpienie objawów stłuczenia może wymagać nawet sześciu tygodni, a podczas powrotu do formy konieczne może być wykonywanie ćwiczeń rehabilitacyjnych.

  W celu chwilowego złagodzenia objawów zalecane jest stosowanie zimnych okładów i maści chłodzących z lekiem przeciwbólowym. Pomogą one poradzić sobie z bólem i obrzękiem. Jeśli to właśnie Ciebie spotkał nieszczęśliwy wypadek, w którym doszło do stłuczenia kolana i chcesz dowiedzieć się, czy przysługuje Ci odszkodowanie, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria prawna Ubi ius pomaga w uzyskaniu odszkodowań za różne urazy i z chęcią udzieli profesjonalnej porady także w przypadku odszkodowania za stłuczenie kolana.

   

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!