Powrót

Przemieszczenie przedramienia odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za przemieszczenie przedramienia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za przemieszczenie przedramienia?

Podczas upadku na wyprostowaną kończynę lub bezpośredniego uderzenia może dojść do złamania kości przedramienia. Nie jest to zbyt skomplikowane do wygojenia złamanie, dopóki nie dojdzie do przemieszczenia kości przedramienia.

Jeśli dojdzie do złamania z przemieszczeniem, sytuacja może być o wiele bardziej skomplikowana, ponieważ może dojść do uszkodzenia mięśni, nerwów, naczyń, a nawet do przerwania ciągłości skóry przez ostry odłamek kości.

Przemieszczenia w obrębie kości przedramienia powodują zaburzenia ruchomości ręki oraz dłoni. Może dochodzić do zaburzeń czucia oraz ruchomości palców. Gdy zostaną uszkodzone naczynia krwionośne, dochodzi do krwotoku. Może pojawić się wtedy dużych rozmiarów krwiak i zasinienie. Złamana ręka puchnie i bardzo boli. Zwykle można dostrzec gołym okiem nieprawidłowości w kształcie złamanego przedramienia.
W przypadku złamania z przemieszczeniem przedramienia należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Nie należy zwlekać, ponieważ może to prowadzić do trudnych w leczeniu powikłań oraz trwałych zmian w obrębie przedramienia. Leczenie polega zwykle na operacyjnym nastawieniu kości i unieruchomieniu ich w opatrunku gipsowym.

Jeśli to Ciebie spotkało przemieszczenie przedramienia, możesz starać się o odszkodowanie. Złamanie z przemieszczeniem w tym obszarze jest bardzo uciążliwe, ponieważ może uniemożliwiać wykonywanie codziennych czynności oraz pracy zawodowej. Odszkodowanie jest rekompensatą za poniesiony ból i inne nieprzyjemności związane ze złamaniem. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyegzekwowaniu odszkodowania, skontaktuj się z nami. Ubi ius to kancelaria prawna, która zatrudnia najlepszych prawników z doświadczeniem. Z chęcią rozpatrzą oni Twój problem i udzielą profesjonalnej pomocy.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!