Powrót

Polisolokaty pozew, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Polisolokaty pozew, czy warto?

Polisolokaty były niegdyś bardzo popularne ze względu na to, że miały omijać tzw. podatek Belki i łączyć w sobie zalety polisy na życie oraz lokaty. W praktyce oznaczało to, że wpłacany na polisolokatę kapitał miał stopniowo wzrastać, a jednocześnie zapewniać jej właścicielowi środki pieniężne na życie oraz dożycie. Polisolokaty oferowały często także środki pieniężne dla rodziny osoby ubezpieczonej w razie jej śmierci.

Po pewnym czasie okazało się jednak, że polisolokaty przynoszą więcej strat niż korzyści. Działo się tak, ponieważ były one obarczone dużym ryzykiem. Osoby, które zdecydowały się na wykupienie polisolokaty często nie były informowane o takim ryzyku oraz o wielu dodatkowych opłatach, które wiązały się z prowadzeniem polisolokaty.

Wiele osób posiadających polisolokatę, kiedy zorientowało się, że polisolokata przynosi jedynie straty finansowe, postanowiło ją rozwiązać. Wtedy też takie osoby mogły spotkać się z kolejną złą wiadomością. Wiele firm pobierało absurdalnie wysokie opłaty za likwidację polisolokaty. Działania te często były bezprawne i nie powinny mieć miejsca, dlatego coraz więcej osób zaczęło składać pozwy, które przynosiły pozytywne rezultaty i pozwalały odzyskać utracone pieniądze.

Polisolokaty — pozew może być grupowy lub indywidualny. Podczas przygotowywania dokumentu, jakim jest pozew, warto skorzystać z pomocy profesjonalnych prawników. Godnych zaufania radców prawnych znajdziesz w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny lub grupowy pozew dotyczący polisolokaty, który pomoże Ci odzyskać utracone przez Ciebie pieniądze. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług prawniczych, wśród których znajdziesz na przykład polisolokaty — pozew.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!