Powrót

Polisolokaty Skandia odzyskiwanie opłat


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w odzyskaniu opłat z polisolokat Skandia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Jak przebiega odzyskiwanie opłat z polisolokat Skandia?

Wiele banków i ubezpieczycieli prowadzi nieuczciwe praktyki wobec swoich klientów. Jedną z nich są polisolokaty. Polisolokata powszechnie mylnie uważana jest za lokatę bankową. Jednakże w rzeczywistości jest to ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym (UFK). Umowa o polisolokatę zawierana jest między bankiem ubezpieczającym, towarzystwem ubezpieczeniowym i klientem ubezpieczonym. Mimo to, że stroną umowy jest również bank, nie jest ona produktem bankowym.

Łączy w sobie cechy tradycyjnej polisy na życie, a także lokaty oszczędnościowo-inwestycyjnej. Konsument po zawarciu polisolokaty musi uiszczać regularne opłaty (zazwyczaj co miesiąc), które następnie są przekazywane na fundusz inwestycyjny, co regulowane jest przez zawartą umowę, regulamin i załączone dokumenty). Kwota, którą klient wpłaca na specjalne konto, po określonym czasie ma powiększyć się o dodatkowy zysk. Niestety w praktyce wygląda to inaczej. Umowy nie dość, że nie przynoszą klientom zysków, to wręcz przeciwnie narażają na straty finansowe.

Duże kwoty są pobierane przez banki i ubezpieczycieli w ramach prowizji i opłat za obsługę produktu. Jednym z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych, które oferowało klientom niekorzystne polisolokaty, nie przekazując rzetelnych informacji jest Skandia. Polisolokata oferowana przez to towarzystwo ubezpieczeniowe prowadziła do utraty ciężko zarobionych pieniędzy. Problem dotyczy Ciebie? Stałeś się ofiarą nieuczciwych działań Skandii? Szukasz sprawdzonego adwokata i pomocy prawnej? Jesteś we właściwym miejscu! Kancelaria Odszkodowawcza Ubi Ius udziela pomocy prawnej w kwestii polisolokat i nieuczciwych praktyk w Skandii zarówno na etapie postępowania przedsądowego, jak i na drodze sądowej! Udzielamy porad prawnych i prowadzimy klienta przez cały okres walki o należności z tym ubezpieczycielem. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!