Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Aegon, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Aegon

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Aegon, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej.

Kiedy polisolokaty weszły na rynek, wydawały się bardzo korzystną ofertą dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć generować zyski przy pomocy inwestycji środków w funduszach o zróżnicowanym stopniu ryzyka. Były one atrakcyjnie oprocentowane i miały łączyć w sobie cechy lokaty inwestycyjnej oraz polisy na życie. Ich zaletą było także to, że miały one omijać tak zwany podatek Belki.

Wielu doradców finansowych przedstawiając ofertę swoim klientom, nie informowało o tym, że założenie tego typu polisolokaty wiążę się z dużym ryzykiem oraz o tym, że występują dodatkowe opłaty, takie jak np. prowizja za prowadzenie polisolokaty, czy opłata likwidacyjna, którą musi uiścić klient podczas chęci wcześniejszej rezygnacji z tego produktu finansowego. Kiedy okazało się, że polisolokaty przynoszą same straty i nie generują obiecywanych zysków, wielu klientów podejmowało decyzję o ich rozwiązaniu. Wtedy okazywało się, że aby rozwiązać polisolokatę, konieczne jest uiszczenie ogromnej opłaty likwidacyjnej, która wynosiła zwykle kilkadziesiąt procent wpłaconych przez klienta środków. W podobny sposób przebiegało również rozwiązanie polisolokaty Aegon. Klienci w jednej chwili dowiadywali się o tym, że przez opłatę likwidacyjną stracili większość lub wszystkie oszczędności. Wtedy właśnie klienci zorientowali się, że konieczna może okazać się pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej podczas rozwiązania polisolokaty Aegon.

Jeśli Ciebie także dotyczyło rozwiązanie polisolokaty Aegon, konieczna może okazać się pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. Wykwalifikowanych w tym zakresie prawników znajdziesz na przykład w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej podczas rozwiązania polisolokaty Aegon to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług prawnych.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!