Powrót

Odszkodowanie z OC sprawcy kolizji


Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość należnych poszkodowanym świadczeń, dlatego nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania z OC sprawcy kolizji

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Zaniżone odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy kolizji, jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wypadki i kolizje na drogach zdarzają się bardzo często. Czasem są to zdarzenia bardziej poważne, a czasem mniej. Zawsze podczas stłuczki dochodzi jednak do uszkodzenia aut biorących w niej udział. Poszkodowany ma wtedy prawo ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy, które pozwoli na pokrycie kosztów naprawy auta oraz zakupu nowych części.

Polisa OC sprawcy powinna pokryć wszelkie koszty likwidacji szkody doznanej przez poszkodowanego w wypadku. W celu oceny przybliżonych kosztów naprawy pojazdu, który uległ uszkodzeniu, ubezpieczalnia wysyła na miejsce swojego rzeczoznawcę. Za pomocą specjalnej aplikacji określa on, cenę uszkodzonych elementów pojazdu oraz jego przed wypadkową i powypadkową wartość. Na tej podstawie określa się wysokość kwoty odszkodowania, jaka zostanie przyznana poszkodowanemu.

Bardzo częstą praktyką firmy ubezpieczeniowej jest zaniżanie kwoty odszkodowania. Jest to z pewnością bardzo niekorzystne dla poszkodowanego, ponieważ nie ma on sprawnego pojazdu, a firma ubezpieczeniowa nie chce przyznać odpowiedniej kwoty niezbędnej do jego naprawy.

Jeśli borykasz się z podobnym problemem, musisz pamiętać, że od decyzji ubezpieczalni zawsze możesz się odwołać. W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości warto też skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. W Ubi ius w Lublinie znajdziesz prawników, którzy profesjonalnie zajmują się sprawami, takimi jak likwidacja szkody z OC sprawcy. Z chęcią pomożemy także w Twojej sprawie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Ubi ius.

Zaniżone odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy kolizji?  pomagamy uzyskać większe!

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!