Powrót

Odszkodowanie od urzędu miasta za złamanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu pozwu o odszkodowanie od urzędu miasta za złamanie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Jak wygląda pomoc przy przygotowaniu pozwu o odszkodowanie od urzędu miasta za złamanie?
Poślizgnięcia się i upadki podczas drogi do pracy, szkoły czy sklepu są bardzo powszechnym rodzajem wypadków. Mogą one prowadzić do powstawania różnego rodzaju urazów, takich jak złamania, stłuczenia, obicia, skręcenia, zwichnięcia i wiele innych. Gwałtowny upadek z dużą siłą może wyrządzić wiele szkód na ciele osoby, której się on przydarzył.

Do takiego wypadku może dojść w wyniku zwykłej nieuwagi, lecz najczęściej jego przyczyną są różnego rodzaju zaniedbania, takie jak dziury, nierówności, oblodzenie czy śnieg na chodniku. Nieodśnieżone lub zaniedbane chodniki są bardzo poważnym problemem, który często jest bagatelizowany przez władze miasta. Z tego powodu, szczególnie w okresie zimowym, wypadki na chodnikach miejskich zdarzają się bardzo często.Podobna sytuacja spotkała panią Karolinę. W drodze na przystanek poślizgnęła się ona na oblodzonym chodniku, wywróciła się i złamała nogę. Spowodowało to, że musiała wziąć wolne w pracy oraz spędzić kilka dni w szpitalu. Złamanie pani Karoliny wiązało się także z długotrwałym bólem. Potrzebowała ona także pomocy podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak zakupy i wyprowadzanie psa. Co więcej, po zrośnięciu się pękniętej kości pani Karolina wymagała kilkumiesięcznej rehabilitacji w celu przywrócenia pełnej sprawności kończyny.

Pani Karolina nie jest odosobnionym przypadkiem. Bardzo wiele osób ulega wypadkom przez nieodśnieżone chodniki. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji osobie poszkodowanej należy się odszkodowanie od urzędu miasta za złamanie. To właśnie miasto jest odpowiedzialne za stan chodników i ulic, dlatego właśnie od urzędu miasta można ubiegać się o odszkodowanie w przypadku złamania w wyniku upadku na oblodzonym chodniku. Często jednak trudno jest udowodnić swoją rację oraz zdobyć takie odszkodowanie. Nie należy jednak rezygnować, ponieważ odszkodowanie od urzędu miasta za złamanie w takiej sytuacji należy do praw osoby poszkodowanej, o które warto zawalczyć.

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu świadczenia, jakim jest odszkodowanie od urzędu miasta za złamanie, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS. Dobry prawnik może znacząco ułatwić zdobycie odpowiedniego odszkodowania za powstały w wyniku wypadku uraz, ponieważ pomoże on odpowiednio uargumentować swoją rację oraz będzie on zorientowany w obowiązujących procedurach. Jeśli poszukujesz godnego zaufania prawnika z Lublina, który zajmie się sprawą odszkodowania od urzędu miasta za złamanie, Kancelaria Prawna UBI IUS w Lublinie będzie doskonałym wyborem. Nasi prawnicy z chęcią przyjrzą się Twojej sprawie i udzielą profesjonalnej pomocy prawnej. Oferujemy również możliwość reprezentowania naszych klientów w sprawach sądowych. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych radców prawnych z Kancelarii Prawnej UBI IUS.

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!