Powrót

Odszkodowanie od dentysty


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie od dentysty

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie od dentysty?

  Dentysta to lekarz, któremu powierzamy zdrowie naszej jamy ustnej i zębów. Stomatolodzy przez wiele lat studiów uczą się na temat chorób w obrębie jamy ustnej, a także ćwiczą i doskonalą technikę leczenia ubytków. Nikt nie jest jednak nieomylny i doskonały. Dlatego nawet najlepszemu lekarzowi może zdarzyć się popełnienie jakiegoś błędu lub zaniedbania. Gabinety stomatologiczne są przygotowane na tego typu nieszczęśliwe wypadki i zaopatrują się w stosowne pakiety ubezpieczeniowe.

  Jeśli dojdzie do błędu lekarskiego, który popełnił stomatolog, pacjent zawsze ma prawo do złożenia wniosku o odszkodowanie. Dzięki niemu będzie miał możliwość pokrycia kosztów naprawienia szkody, wynikającej z nieprawidłowego leczenia. Co więcej, pacjent może starać się także o zadośćuczynienie, które będzie miało na celu zrekompensowanie poniesionego bólu oraz czasu, który musiał zostać poświęcony na leczenie. W przypadku błędu lekarza stomatologa warto postarać się o tego typu odszkodowanie, ponieważ leczenie stomatologiczne jest bardzo kosztowne i często bolesne, dlatego pomoże ono opłacić koszty wszystkich procedur i zrekompensować cierpienie pacjenta.

  Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie od dentysty, konieczne będzie zgromadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej, która potwierdzi stan pacjenta i wystąpienie błędu medycznego. Cała procedura odszkodowawcza może być bardzo czasochłonna i skomplikowana, dlatego poleca się zlecić tego typu sprawę wykwalifikowanemu prawnikowi. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy świetnych prawników z wieloletnim doświadczeniem, skonsultuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Pomożemy wyegzekwować należne odszkodowanie od dentysty.

   

   

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!