Powrót

Stłuczenie pęcherza odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie po stłuczeniu pęcherza

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie po stłuczeniu pęcherza?

  Stłuczenie pęcherza moczowego i cewki moczowej następuje najczęściej podczas wypadków komunikacyjnych, upadków z wysokości, urazów w obrębie miednicy lub złamania kości miednicznych. Jest to uszkodzenie, które występuje u około 8% chorych doznających urazów w obrębie jamy brzusznej oraz miednicy.

  Gdy dojdzie do stłuczenia pęcherza moczowego, w większości przypadków powstaje krwiak. Krwiak ten może być zarówno niezwykle niebezpieczny, ale również zdarza się, że nie stanowi żadnego zagrożenia i dochodzi do jego samoistnego wchłonięcia. Dlatego tak ważne jest, aby w każdym wypadku podejrzenia stłuczenia pęcherza moczowego, udać się bezzwłocznie do lekarza. W placówce medycznej zostaną przeprowadzone odpowiednie badania, które wykluczą inne urazy i określą, czy stłuczenie pęcherza wymaga dodatkowego, specjalistycznego leczenia.

  Objawy, które mogą wskazywać na stłuczenie pęcherza to silny ból w obrębie miednicy, krwiomocz, a nawet problemy z oddawaniem moczu. W wypadku wystąpienia któregokolwiek z tych objawów należy więc stawić się w szpitalu w celu dalszej diagnostyki.

  Jeśli wystąpi stłuczenie pęcherza moczowego, pacjent ma możliwość złożenia wniosku o odszkodowanie z tego tytułu. Zdarza się jednak dosyć często, że firma ubezpieczeniowa za różnego typu urazy proponuje zdecydowanie za niską kwotę. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i uważasz, że suma, jaką proponuje ubezpieczalnia, jest nieadekwatna do poniesionych obrażeń, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria prawna Ubi ius zajmuje się sprawami odszkodowań. Z chęcią rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie i udzielimy profesjonalnej porady prawnej.

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!