Powrót

Odszkodowanie z PZU – pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania z PZU

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Jak można uzyskać wyższe odszkodowanie z PZU?

Wypadek może przytrafić się wszędzie, nawet najbardziej uważnym osobom. Czasem jest on spowodowany nieostrożnością i brakiem skupienia na wykonywanej czynności, innym razem może być on winą zupełnie innej osoby. W najgorszej sytuacji są osoby, które w wyniku niespodziewanego zdarzenia doznały uszczerbku na zdrowiu. Często uniemożliwia to pracę, czy wykonywanie innych, codziennych czynności, takich jak opieka nad dzieckiem, czy jazda samochodem. W takim wypadku warto postarać się o odpowiednie odszkodowanie, które będzie rekompensatą za poniesiony ból oraz pozwoli pokryć koszty leczenia.

O odszkodowanie z PZU może starać się każda osoba ubezpieczona w tym towarzystwie ubezpieczeniowym, która doznała jakiegoś uszczerbku na zdrowiu. Jeśli doszło do uszkodzenia ciała, konieczna będzie odpowiednia dokumentacja ze szpitala oraz opinia lekarska. Pozwolą one na ocenę procentu poniesionego uszczerbku na zdrowiu oraz wypłatę odpowiednich świadczeń.

W wielu przypadkach zdarza się jednak tak, że nie tak łatwo jest uzyskać odszkodowanie z PZU. Ubezpieczalnie często znacząco zaniżają jego wartość lub w ogóle odmawiają jego przyznania. Nie należy jednak poddawać się i zaprzestawać walki o należne świadczenia. Ogromną pomocą w takim przypadku może okazać się dobry prawnik, który będzie umieć odwołać się od decyzji ubezpieczalni w odpowiedni sposób i osiągnąć zamierzony efekt. Zaufanych radców prawnych, którzy pomogą uzyskać adekwatne do poniesionego uszczerbku na zdrowiu odszkodowanie z PZU znajdziesz w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Nasi prawnicy wyróżniają się ogromną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, dlatego z chęcią pomogą uzyskać odszkodowanie z PZU. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu świadczenia, jakim jest odszkodowanie z PZU, skontaktuj się z Kancelarią Prawną UBI IUS.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!