Powrót

jak uzyskać zwrot z polisolokaty, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy zwrocie środków z polisolokaty

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Jak uzyskać zwrot z polisolokaty?

Kilka lat temu pojawiły się na rynku polisolokaty. Ich założenia były bardzo obiecujące, ponieważ miały one łączyć w sobie zarówno zalety tradycyjnej lokaty oszczędnościowej oraz polisy na życie i dożycie. Wiele osób decydowało się na założenie polisolokaty pod wpływem sugestii doradców finansowych, którzy zapewniali o ich bezpieczeństwie oraz braku ryzyka. Polisolokaty były także często proponowane osobom, które chciały jedynie ulokować swoje pieniądze na tradycyjnej lokacie.

W wyniku tych działań wiele osób, które decydowały się na założenie polisolokaty, nie miało świadomości, że polisolokaty są rozwiązaniem długoterminowym oraz obarczonym dużym ryzykiem. Klienci nie byli informowani o tym, że wcześniejsze rozwiązanie polisolokaty będzie skutkowało utratą dużej części wpłaconych na nią środków pieniężnych, ponieważ zostanie pobrana tzw. opłata likwidacyjna. Opłaty likwidacyjne często były pobierane niezgodnie z prawem, ponieważ banki często stosowały klauzule abuzywne. Dzięki temu wiele osób, które zdecydowały się na inwestowanie swoich pieniędzy w wyżej wymieniony sposób, może ubiegać się o ich zwrot z polisolokaty.

Aby uzyskać zwrot z polisolokaty należy dokładnie przeanalizować wszystkie dokumenty. Konieczny też będzie pozew indywidualny lub grupowy. W celu jego napisania warto skorzystać z pomocy profesjonalnych radców prawnych, którzy na co dzień zajmują się tego typu sprawami. Jeśli poszukujesz godnych zaufania prawników, którzy będą w stanie pomóc uzyskać zwrot z polisolokaty, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS z Lublina. Jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać zwrot z polisolokaty. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług prawnych.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!