Powrót

Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu z PKO BP


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie prawa bankowego. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach o zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu z PKO BP

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu i dla czego warto skorzystać z pomocy prawnej?

Prowizja bankowa to pewna kwota pieniędzy, która jest pobierana przez bank podczas zaciągania kredytu przez kredytobiorcę. Opłata ta może zostać pobrana w dwojaki sposób. Może to być jednorazowa suma pobierana na początku, lecz częściej zdarza się, że prowizja jest doliczana do raty kredytu. Kredytobiorcy często nawet nie zdają sobie z tego sprawy, a tym bardziej nie wiedzą tego, że w pewnych sytuacjach należy im się jej zwrot.

Zwrot prowizji od kredytu z PKO BP może należeć się kredytobiorcy wtedy, kiedy ten spełni pewne warunki. Warunkiem pierwszym jest to, że kredytobiorca zaciągnął konsumencki kredyt gotówkowy, w którego umowie są zawarte opłaty przygotowawcze, czyli inaczej prowizja. Kolejnym warunkiem, który należy spełnić, aby móc ubiegać się o zwrot prowizji od kredytu z PKO BP, jest dokonanie wcześniejszej spłaty, przeniesienia lub konsolidacji zaciągniętego kredytu.

Niestety w wielu przypadkach zdarza się tak, że banki nie chcą dobrowolnie zwrócić prowizji. Wtedy kredytobiorcy często boją się podejmować dalsze kroki, ponieważ obawiają się wysokich kosztów postępowania, dużej ilości straconego czasu oraz niepowodzenia. Nie należy jednak rezygnować z walki o swoje prawa. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i ubiegasz się o zwrot prowizji od kredytu z PKO BP, doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy Kancelarii Prawnej UBI IUS. Nasi wykwalifikowani radcy prawni z łatwością uporają się z Twoim problemem. Indywidualnie rozpatrujemy każdy przypadek oraz udzielamy profesjonalnej porady prawnej, oraz udzielamy pomocy podczas spraw o zwrot prowizji od kredytu z PKO BP. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie.

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!