Powrót

Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu z ING Bank Śląski


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie prawa bankowego. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach o zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu z ING Bank Śląski

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu i dla czego warto skorzystać z pomocy prawnej?

Popularność kredytów konsumenckich wciąż rośnie. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ są one bardzo potrzebne i przydatne. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jaka jest wysokość prowizji, którą pobiera bank.

Prowizja to opłata jednorazowa lub doliczana do raty kredytu przez bank. W wielu przypadkach zdarza się tak, że prowizja doliczona do raty kredytu rośnie z miesiąca na miesiąc, co jest bardzo niekorzystne dla kredytobiorcy. Nie należy jednak zapominać o tym, że w pewnych przypadkach kredytobiorcy należy się zwrot prowizji od kredytu z ING Bank Śląski. Kredytobiorca może ubiegać się o zwrot prowizji od kredytu z ING Bank Śląski wtedy, kiedy dokonał on wcześniejszej spłaty kredytu przed określonym w umowie dniem określonym jako dzień ostatecznej spłaty kredytu. Inną sytuacją, w której kredytobiorcy należy się zwrot prowizji od kredytu z ING Bank Śląski, jest konsolidacja lub przeniesienie zaciągniętego kredytu do tego samego, lub innego banku.

Niestety w praktyce często zdarza się tak, że banki nie chcą dobrowolnie zwrócić kredytobiorcy należnej mu prowizji od kredytu. W takim przypadku przyda się profesjonalna pomoc prawna. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS. Zajmujemy się sprawami, takimi jak zwrot prowizji od kredytu z ING Bank Śląski i nie tylko. Nasi wykwalifikowani prawnicy z chęcią rozpatrzą Twój przypadek indywidualnie i udzielą profesjonalnej porady prawnej. W Kancelarii Prawnej UBI IUS z pewnością pomożemy Ci uzyskać zwrot prowizji od kredytu z ING Bank Śląski.

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!