Powrót

Zwrot prowizji bankowej kancelaria


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie prawa bankowego. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach o zwrot prowizji bankowej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest zwrot prowizji bankowej i dla czego warto skorzystać z naszej kancelarii?

Kredyty są bardzo pomocne i pomagają w realizacji wielu inwestycji i planów. Należy jednak pamiętać o tym, że podczas podpisywania umowy kredytowej warto zapoznać się dokładnie z wszelkimi jej warunkami. Bardzo istotna jest także znajomość swoich praw i obowiązków, które wynikają z umowy. Często zdarza się jednak tak, że banki nie informują kredytobiorców o wszystkich ich prawach.

Problem często dotyczy w takich wypadkach prowizji. Prowizja bankowa to opłata pobierana przez bank, która jest najczęściej doliczana do raty kredytu. W niektórych przypadkach kredytobiorca może ubiegać się o zwrot tej prowizji. Dzieje się tak w przypadku, gdy kredyt konsumencki zostanie przez niego spłacony przed dniem określonym w umowie jako ostateczny dzień spłaty kredytu. O zwrot prowizji bankowej może ubiegać się także kredytobiorca, który dokonał przeniesienia kredytu lub jego konsolidacji.

Nawet jeżeli klient zna swoje prawa i zechce ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, może okazać się, że nie jest to takie łatwe. Dzieje się tak, ponieważ banki niechętnie udzielają informacji na temat zwrotu prowizji i nie chcą dobrowolnie jej zwrócić. W takim wypadku nieoceniona może okazać się pomoc profesjonalnej kancelarii prawnej. Jeśli chcesz ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, Kancelaria Prawna UBI IUS z chęcią Ci w tym pomoże. Zatrudniamy jedynie najbardziej wykwalifikowanych radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem, którzy z chęcią pomogą w rozwiązaniu Twojego problemy. Zwrot prowizji bankowej kancelaria prawna UBI IUS to tylko jeden z wielu typów spraw, którymi się zajmujemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i udzielamy profesjonalnej porady prawnej, która pomoże uzyskać zwrot prowizji bankowej kancelaria. Zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Prawnej UBI IUS.

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!