Powrót

Zwrot opłaty likwidacyjnej polisolokaty


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym sprawach o zwrot opłaty likwidacyjnej z polisolokaty

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest zwrot opłaty likwidacyjnej z polisolokaty i dla czego warto skorzystać z pomocy adwokata?

Polisolokaty to połączenie lokaty oszczędnościowej z polisą na życie oraz dożycie. Według założeń polisolokat, miały one ominąć tzw. podatek Belki, dlatego były one chętnie zakładane przez wiele osób. Ich atrakcyjność powodowało to, że osoby, które założyły polisolokatę miały być ubezpieczone, a jednocześnie miały pomnażać wpłacone przez nich pieniądze.

Wiele osób nie było jednak informowanych o ryzyku wynikającym z założenia takiej polisolokaty. W przypadku jej rozwiązania zostały także naliczane bardzo wygórowane opłaty likwidacyjne. Często są one pobierane mimo tego, że osoby zakładające taką polisolokatę nie były informowane o ich istnieniu.

Każda osoba, która utraciła znaczną część swoich oszczędności w wyniku opłaty likwidacyjnej, powinna postarać się o jej zwrot. Można to osiągnąć dzięki pomocy wykwalifikowanych radców prawnych, którzy pomogą znaleźć wszelkie błędy i nadużycia w zawartej umowie na polisolokatę. Coraz więcej osób decyduje się na złożenie pozwu o zwrot opłaty likwidacyjnej polisolokaty i wygrywa takie sprawy. Z tego powodu warto składać pozwy indywidualne lub grupowe w celu odzyskania utraconych pieniędzy.

Jeśli poszukujesz godnego zaufania radcy prawnego, który pomoże uzyskać zwrot opłaty likwidacyjnej polisolokaty, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria prawna UBI IUS specjalizuje się w sprawach, takich jak zwrot opłaty likwidacyjnej polisolokaty, dlatego z chęcią rozpatrzymy także Twoją sprawę i pomożemy w jej rozwiązaniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpatrujemy wszelkie niezbędne dokumenty oraz udzielamy profesjonalnej porady prawnej. Dzięki nam wiele osób uzyskało już zwrot opłaty likwidacyjnej polisolokaty, dlatego możesz nam zaufać. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w kancelarii prawnej UBI IUS w Lublinie.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!