Powrót

Zwrot opłat likwidacyjnych z polisolokat, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy zwrocie opłat likwidacyjnych z polisolokat

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Zwrot opłat likwidacyjnych z polisolokat, czy warto walczyć?

Gdy polisolokaty weszły na rynek, wiele osób zdecydowało się na ich założenie. Zyskały one ogromną popularność przez to, że były bardzo promowane przez banki oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Według ich zapewnień miały one przynosić duże korzyści, stanowiąc idealne połączenie cech lokaty oraz polisy na życie. Przedstawiane klientom warunki wydawały się na tyle korzystne, że wiele osób postanowiło ulokować swoje oszczędności na polisolokacie.

Nie potrzeba było jednak dużo czasu, aby klienci zorientowali się, że polisolokaty nie są jednak bez wad. Polisolokaty wiązały się bowiem z dużym ryzykiem strat, o którym często klienci nie byli informowani. Brak zysków oraz ponoszone przez klientów straty spowodowały, że coraz częściej podejmowano decyzję o rezygnacji z polisolokaty. Wtedy okazywało się, że konieczne będzie uiszczenie ogromnej opłaty likwidacyjnej, która często pochłaniała całe lub znaczną część oszczędności wpłaconych na polisolokatę.

Wiele osób mimo swojego oburzenia całą sytuacją zaniechało walki o swoje prawa. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że obawiają się oni stanąć w sądzie przeciwko silnej instytucji, jaką jest bank czy towarzystwo ubezpieczeniowe. Nie należy się jednak poddawać. Nasza Kancelaria Prawna UBI IUS zajmuje się sprawami, takimi jak zwrot opłat likwidacyjnych z polisolokat. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, analizujemy dokładnie
wszystkie umowy oraz pomagamy w uzyskaniu zwrotu opłat likwidacyjnych z polisolokat. W UBI IUS znajdziesz doświadczonych radców prawnych, o wysokich kwalifikacjach i ogromnej wiedzy. W Kancelarii Prawnej UBI IUS pomożemy Ci uzyskać zwrot opłat likwidacyjnych z polisolokat. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!