Powrót

Zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów rehabilitacji po wypadku

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku – jak uzyskać?

Wypadki drogowe mogą przytrafić się nawet najlepszym kierowcom. Często są spowodowane nieuwagą czy brawurą innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli do wypadku dojdzie z winy innej osoby, możemy ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Powinno ono pokryć wszelkie zniszczenia materialne, koszty leczenia, a także zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku.

Zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku to środki pieniężne, o które warto się ubiegać. Utrata sprawności po wypadku może okazać się długoterminowa, przez co będzie wymagała długotrwałej i konsekwentnej rehabilitacji. Jest to nie tylko czasochłonne, lecz często wymaga poświęcenia swojego czasu, który mógłby zostać przeznaczony na przykład na pracę zawodową. Sama rehabilitacja może okazać się także niezwykle kosztowna. Wszystko to sprawia, że zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku jest bardzo ważny i należy się o niego postarać.

Jeśli chcesz uzyskać zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku, konieczne będzie zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji z placówek rehabilitacyjnych. Często zdarza się jednak, że uzyskanie zwrotu kosztów rehabilitacji po wypadku nie jest takie proste. Firmy ubezpieczeniowe niechętnie wypłacają odpowiedniej wysokości świadczenia dla poszkodowanych w wypadku. Jeśli Ciebie dotyczy podobny problem, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Zajmujemy się sprawami związanymi z uzyskaniem godnych odszkodowań za poniesiony uraz oraz pomagamy uzyskać zwrot kosztów rehabilitacji po wypadku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!