Powrót

Zwrot kosztów leczenia


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów leczenia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać zwrot kosztów leczenia?

Zdarza się, że dochodzi do wypadku, w wyniku którego potrzebne jest nagłe i szybkie leczenie i rehabilitacja. W Polsce wciąż zdarza się tak, że na pewne zabiegi lub operacje nie da się dostać od razu wtedy, kiedy jest to konieczne. Czas oczekiwania w przypadku niektórych zabiegów czy operacji można liczyć nawet w latach.

Z tego względu poszkodowani często decydują się na leczenie lub rehabilitację nierefundowaną przez NFZ. Jeśli leczenie takie było konieczne w celu przywrócenia zdrowia pacjenta, może on ubiegać się o zwrot kosztów leczenia.

Często także zdarza się tak, że konieczne jest leczenie podczas pobytu za granicą, wtedy również można starać się o przyznanie zwrotu kosztów leczenia.

Jest to dość skomplikowany proces i często wymaga dużej znajomości przepisów prawnych oraz dopełniania wielu formalności. Z tego powodu dla osoby, która nie jest zorientowana w dziedzinie odszkodowań, trudne może okazać się uzyskanie pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych prawników. Pomogą oni w dopełnieniu wszystkich formalności i uzyskaniu odpowiedniej kwoty za zwrot kosztów leczenia. Jeśli poszukujesz profesjonalnej kancelarii prawnej w Lublinie, skorzystaj z usług Ubi ius. Dzięki profesjonalnej i rzetelnej pomocy naszych prawników będziesz mieć pewność, że wszystkie czynności prawne będą wykonywane tak, jak powinny. Gwarantujemy indywidualną pomoc oraz pełne zaangażowanie w sprawę naszego klienta. Z chęcią pomożemy uzyskać zwrot kosztów leczenia.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!