Powrót

Zwrot kosztów leczenia


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów leczenia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać zwrot kosztów leczenia?

Zdarza się, że dochodzi do wypadku, w wyniku którego potrzebne jest nagłe i szybkie leczenie i rehabilitacja. W Polsce wciąż zdarza się tak, że na pewne zabiegi lub operacje nie da się dostać od razu wtedy, kiedy jest to konieczne. Czas oczekiwania w przypadku niektórych zabiegów czy operacji można liczyć nawet w latach.

Z tego względu poszkodowani często decydują się na leczenie lub rehabilitację nierefundowaną przez NFZ. Jeśli leczenie takie było konieczne w celu przywrócenia zdrowia pacjenta, może on ubiegać się o zwrot kosztów leczenia.

Często także zdarza się tak, że konieczne jest leczenie podczas pobytu za granicą, wtedy również można starać się o przyznanie zwrotu kosztów leczenia.

Jest to dość skomplikowany proces i często wymaga dużej znajomości przepisów prawnych oraz dopełniania wielu formalności. Z tego powodu dla osoby, która nie jest zorientowana w dziedzinie odszkodowań, trudne może okazać się uzyskanie pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych prawników. Pomogą oni w dopełnieniu wszystkich formalności i uzyskaniu odpowiedniej kwoty za zwrot kosztów leczenia. Jeśli poszukujesz profesjonalnej kancelarii prawnej w Lublinie, skorzystaj z usług Ubi ius. Dzięki profesjonalnej i rzetelnej pomocy naszych prawników będziesz mieć pewność, że wszystkie czynności prawne będą wykonywane tak, jak powinny. Gwarantujemy indywidualną pomoc oraz pełne zaangażowanie w sprawę naszego klienta. Z chęcią pomożemy uzyskać zwrot kosztów leczenia.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!