Powrót

Zmiażdżenie stopy odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie stopy

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie stopy?

Zmiażdżenie stopy najczęściej może przytrafić się podczas pracy. Na budowie, w wielkiej fabryce czy magazynie — wszędzie gdzie mamy kontakt z ciężkimi przedmiotami, jesteśmy narażeni na tego typu uraz. Zmiażdżyć stopę możemy omyłkowo nawet we własnym domu, na przykład podczas przenoszenia ciężkiego sprzętu lub mebli z jednego miejsca w inne.

Zmiażdżenie stopy niesie za sobą poważne konsekwencje, ponieważ podczas przyciśnięcia przez ważący wiele kilogramów przedmiot, zwykle dochodzi do połamania większości kości stępu, śródstopia, a także paliczków. Odłamki kostne uszkadzają okoliczne nerwy oraz naczynia, co powoduje wystąpienie natychmiastowego krwotoku. Po takim urazie mogą zostać uszkodzone także mięśnie, które przyczepiają się do kości stopy.

W celu przywrócenia zmiażdżonej stopie jej sprawności, niezbędna będzie operacja. Chirurdzy, za pomocą specjalnych tytanowych śrub ustawią kości w odpowiednim położeniu. Jeśli operacja się powiedzie, kolejnym etapem leczenia będzie unieruchomienie uszkodzonej stopy. Musimy się liczyć z tym, że tak poważne złamania będą potrzebowały więcej czasu, aby całkowicie się zrosnąć. Niewykluczone jest także, że wystąpią różnego rodzaju komplikacje, a zmiażdżona stopa nigdy nie odzyska swojej pierwotnej sprawności.

W przypadku tak poważnego w skutkach urazu zawsze możemy liczyć na odszkodowanie. Jeśli poniesione obrażenia pozostawią po sobie trwałe powikłania, poszkodowanemu należy się także renta. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyegzekwowaniu należnej kwoty za obrażenia poniesione w wyniku wypadku lub jeśli zaproponowana przez firmę ubezpieczeniową suma nie jest satysfajkcjonująca — skontaktuj się z nami. Kancelaria prawna Ubi ius świadczy usługi z zakresu pomocy w pozyskaniu godnej rekompensaty za przebyty uraz. Z chęcią pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za zmiażdżenie stopy.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!