Powrót

Zmiażdżenie ramienia odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie ramienia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie ramienia?

Zmiażdżenie jakiejkolwiek części ciała jest bardzo niebezpiecznym urazem, ponieważ zostają uszkodzone nie tylko kości, lecz również mięśnie, nerwy, a nawet naczynia krwionośne. Mogą być to uszkodzenia na tyle poważne, że nie będzie możliwe przywrócenie sprawności zmiażdżonej kończyny.

Do zmiażdżenia ramienia może dojść na przykład podczas wypadków komunikacyjnych lub przygniecenia ciężkim przedmiotem. W celu przywrócenia dawnego stanu ramienia konieczna będzie operacja rekonstrukcji kości i okolicznych struktur. Zwykle podczas takich urazów dochodzi do trwałych zniszczeń w obrębie nerwów, co może doprowadzić do niedowładów lub zaniku czucia. W najgorszym wypadku konieczna może być amputacja uszkodzonej kończyny.
Zmiażdżenia ramienia są bardzo niebezpieczne, ponieważ uszkodzeniu mogą ulec nerwy wchodzące w skład splotu ramiennego, które unerwiają całą kończynę górną, część klatki piersiowej oraz szyi. Może także dojść do przerwania ciągłości tętnicy, co skutkuje silnym krwotokiem, który musi zostać odpowiednio szybko zatamowany, gdyż nadmierna utrata krwi może doprowadzić nawet do śmierci.

Bez wątpienia zmiażdżenie ramienia jest bardzo ciężkim urazem, który niesie za sobą wiele szkód. Leczenie oraz rehabilitacja są bardzo długie i często wiążą się z wysokim nakładem pieniężnym. Sprawność pacjenta jest znacznie ograniczona, przez co trudno jest wykonywać nawet codzienne czynności.

Osobom, które doświadczyły takiego urazu, bez wątpienia należy się odszkodowanie. Jeśli masz problem w jego uzyskaniu lub zaproponowana przez ubezpieczalnię kwota jest zbyt niska, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Indywidualnie rozpatrzymy Twój przypadek i pomożemy uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie ramienia.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!