Powrót

Zmiażdżenie dłoni odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie dłoni

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za zmiażdżenie dłoni?

  Urazy dłoni są bardzo powszechne i mogą wystąpić praktycznie w każdej sytuacji. Do poważniejszych urazów, takich jak zmiażdżenie, dochodzi zwykle podczas przygniecenia ciężkim przedmiotem, wypadku komunikacyjnego czy uszkodzenia przez różnego rodzaju maszyny.

  Zmiażdżenie dłoni jest urazem bardzo poważnym, ponieważ dochodzi do wieloodłamowych uszkodzeń kości, uszkodzeń mięśni, nerwów oraz naczyń krwionośnych. W ciężkich przypadkach może dojść także do rozerwania powierzchni skóry. Powstałe w ten sposób rany są bardzo podatne na zakażenie drobnoustrojami, co może z kolei prowadzić do trudnych w eliminacji infekcji.

  Podczas leczenia zmiażdżenia dłoni konieczna będzie operacja. Chirurg będzie musiał przeprowadzić zabieg rekonstrukcji, który pozwoli przywrócić pierwotne funkcje dłoni. W celu odzyskania prawidłowej ruchomości dłoni najczęściej konieczne jest kilka zabiegów, a także sumienna rehabilitacja. Często zdarza się jednak, że nawet po kilku przebytych operacjach, odzyskanie pełnej funkcjonalności zmiażdżonej dłoni nie jest możliwe. W takiej sytuacji uniemożliwione może zostać wykonywanie pracy, która wymaga zdolności manualnych lub mogą wystąpić problemy z podstawowymi czynnościami, takimi jak np. pisanie.

  W sytuacji, gdy przytrafił się nieszczęśliwy wypadek i dłoń została zmiażdżona, poszkodowany może starać się o odszkodowanie. Wysokość odszkodowania zależy od wielu czynników, takich jak ilość przebytych operacji czy występowanie trwałych powikłań. Bez rozpatrzenia ich wszystkich, nie jest możliwe podanie dokładnej przysługującej poszkodowanemu kwoty. Jeśli borykasz się z problemem uzyskania godnego odszkodowania za zmiażdżenie dłoni, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria prawna Ubi ius z chęcią przeanalizuje Twoją sprawę oraz udzieli profesjonalnej porady prawnej.

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!