Powrót

Złamanie palucha odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za złamanie palucha

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie palucha?

Złamanie palucha jest jednym ze złamań w obrębie kości stopy. Zdarza się ono dosyć często. Najczęściej spotyka ono sportowców, jednak może przydarzyć się także podczas bezpośredniego uderzenia lub upuszczenia ciężkiego przedmiotu na stopę. Zwykle nie niesie za sobą poważnych powikłań, jednak zdarzają się sytuacje, gdy uszkodzenie może być poważniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Złamanie palucha objawia się powstaniem natychmiastowej opuchlizny, zasinienia, a przy złamaniach z przemieszczeniem można także zaobserwować nietypowe ułożenie uszkodzonego palca. W każdym wypadku, kiedy podejrzewamy złamanie palucha, należy udać się do lekarza. Lekarz po wykonaniu prześwietlenia oceni, czy złamanie będzie wymagało specjalnego leczenia, czy też nie. Po nastawieniu kości do odpowiedniej pozycji stopa będzie musiała zostać unieruchomiona na okres co najmniej kilku tygodni. W tym okresie należy ograniczyć ruchomość uszkodzonej kończyny i dbać o to, aby nie przenosić na nią ciężaru ciała, gdyż może to utrudnić gojenie.

Niewątpliwie złamanie palucha jest bardzo uciążliwym urazem, ponieważ utrudnia swobodne poruszanie się oraz może uniemożliwiać czynności takie jak prowadzenie auta czy wykonywanie pracy zawodowej. Z tego względu warto postarać się o należyte odszkodowanie. Odszkodowanie zapewni ono pokrycie kosztów leczenia oraz pomoże przynajmniej częściowo zrekompensować fakt, że nasze życie zostało utrudnione na kilka do kilkunastu tygodni. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowanie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Mamy ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań i chętnie pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za złamanie palucha.

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!