Powrót

Złamanie palca odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za złamanie palca

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie palca?

Złamanie palca to całkowite przerwanie ciągłości tkanek kostnych budujących paliczki. Każdy palec — czy to u stopy, czy w dłoni zbudowany jest z odpowiedniej ilości paliczków. Kciuk w dłoni oraz jego odpowiednik w stopie, czyli paluch, są zbudowane z dwóch paliczków, a pozostałe palce zawierają ich aż trzy. Z uwagi na umiejscowienie palców w kończynach człowieka oraz ich budowę , są one często narażone na różnego rodzaju urazy, a w tym złamania.

Złamanie palca objawia się ostrym bólem, bardzo szybkim puchnięciem, zasinieniem, obrzękiem oraz powstaniem krwiaka. Zaburzona zostaje ruchomość palca, można odczuć drętwienie lub wręcz przeciwnie — może zostać utracone czucie. Z każdym podejrzeniem złamania palca należy bezzwłocznie udać się do lekarza. Palec powinien zostać prawidłowo nastawiony w niedługim czasie od wypadku, aby tkanki miały szansę na prawidłowe wytworzenie zrostu.

Złamanie palca może znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Złamanie występujące zarówno w obrębie palców ręki, jak i palców stopy może być przyczyną braku możliwości podjęcia pracy lub wykonywania codziennych czynności, takich jak na przykład prowadzenie auta. Z tego względu warto postarać się o odszkodowanie za przebyty uraz. W uzyskaniu należytej kwoty odszkodowania z chęcią pomoże nasza kancelaria prawna Ubi ius. Zespół wykwalifikowanych prawników posiadających ogromne doświadczenie indywidualnie rozpatrzy każdą sprawę oraz pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tematu odszkodowań. Jeśli masz zatem problem z uzyskaniem odszkodowania za złamany palec — skontaktuj się z nami.

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!