Powrót

Złamanie kości strzałkowej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za złamanie kości strzałkowej

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie kości strzałkowej?

  Kość strzałkowa jest kością, która wraz z kością piszczelową wchodzi w skład podudzia. Strzałka znajduje się w bocznym przedziale goleni i pomaga w stabilizacji pozycji ciała oraz tworzy staw wraz z kością piszczelową. Złamanie kości strzałkowej przydarza się dosyć często. Najczęściej powstaje na skutek bezpośredniego uderzenia w bok podudzia. Takie sytuacje najczęściej możemy spotkać u sportowców, szczególnie piłkarzy nożnych. Oprócz bezpośredniego urazu przyczyn złamania kości strzałkowej może być bardzo wiele. Najczęstsze z nich to między innymi: upadek z wysokości, osteoporoza, długotrwałe przeciążenia (np. w wyniku znacznej otyłości) czy nadmierne zgięcie boczne w okolicach kostki lub kolana.

  Złamanie kości strzałkowej może doprowadzić do utrudnienia lub całkowitego zniesienia ruchów kończyny dolnej. Najczęstszymi objawami złamania kości strzałkowej są: mocny ból w okolicy złamania, bladość kończyny wraz z pojawiającym się zasinieniem oraz znaczne osłabienie siły okolicznych mięśni.

  Na wysokość kwoty odszkodowania, o jakie może ubiegać się poszkodowany, może mieć wpływ wiele czynników, między innymi takich, jak długość procesu leczenia, ilość operacji oraz występowanie powikłań. Złamanie kości strzałkowej jest bezsprzecznie bardzo uciążliwym złamaniem, ponieważ osoba, która doznała tego urazu, zostaje na kilka do kilkunastu tygodni unieruchomiona. Ogranicza to zdolność do wykonywania pracy i może prowadzić do utraty dochodów. Bez rozpatrzenia konkretnego przypadku trudno podać konkretną sumę, jakiej mamy się spodziewać. W razie problemów z uzyskaniem należytej kwoty odszkodowania za złamanie kości strzałkowej zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią Ubi ius. Zajmujemy się sprawami odszkodowań i z chęcią przyjrzymy się Twojej sprawie i pomożemy w uporaniu się z nią.

   

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!