Powrót

Złamanie części dystalnej kości piszczelowej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za złamanie części dystalnej kości piszczelowej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie części dystalnej kości piszczelowej?

Jakie mogą być przyczyny złamania części dystalnej kości piszczelowej? Można tutaj wymienić upadek spowodowany np. śliskością chodnika w zimie lub też doznane przez poszkodowaną osobę silne uderzenie w okolice piszczeli. Kontuzja tego typu jest doskonale znana piłkarzom. Są oni z racji specyfiki uprawianego przez nich sportu narażeni na doznawanie tego typu urazów.

Objawem złamania jest silny ból, któremu towarzyszy wyraźnie widoczny obrzęk. Kiedy osoba, która doznała takiego złamania próbuje przenieść ciężar ciała na kontuzjowaną nogę, odczuwa ból. W łagodniejszych przypadkach ma miejsce pękniecie rdzenia kości, nie pojawiają się jednak odłamki kostne. Sytuacja wygląda znacznie gorzej, gdy w wyniku złamania dojdzie do przemieszczenia kości.Jeżeli miało to miejsce, jakikolwiek ruch stopy może być niemożliwy lub związany z silnym bólem. Często konieczna jest w takiej sytuacji operacja. Poważne urazy skutkują okresowymi lub nawet stałymi i nieodwracalnymi problemami z prawidłowym odczuwaniem wszelkich bodźców w tym obszarze ciała.

Podejrzewając, że doszło do złamania części dystalnej kości piszczelowej należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. W razie gdyby podejrzenie wystąpienia takiego właśnie urazu okazało się słuszne, należy zadbać o to, aby otrzymać pisemne potwierdzenie tego faktu. Dzięki temu będzie możliwe staranie się o odszkodowanie. Pomoc w działaniach związanych z jego uzyskaniem oferuje kancelaria prawna Ubi Ius,której biuro znajduje się w Lublinie. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu takich spraw, chętnie pomożemy również Tobie. Zadzwoń do nas lub napisz, abyśmy mogli umówić się na spotkanie w biurze kancelarii. Przedstawisz nam wtedy w szczegółowy sposób swoją sytuację a my po zapoznaniu się z tymi informacjami zdecydujemy, co należy zrobić dalej w tej sprawie.

 

 

Odszkodowanie za złamanie części dystalnej kości piszczelowej

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!