Powrót

Złamania kości strzałkowej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za złamania kości strzałkowej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamania kości strzałkowej?

Do złamań kości strzałkowej może dojść na skutek bezpośredniego uderzenia, upadku lub wypadku komunikacyjnego. Pierwszymi objawami pojawiającymi się podczas złamania kości strzałkowej jest brak możliwości przeniesienia ciężaru ciała na uszkodzoną nogę, ból, narastający obrzęk oraz powstanie siniaków lub krwiaków.

Złamanie może być mniej lub bardziej poważne. Zależy to od tego, czy doszło do przemieszczenia się kości lub czy zostały uszkodzone okoliczne struktury takie jak mięśnie, nerwy i tętnice. W przypadku podejrzenia złamania kości strzałkowej należy najszybciej jak to możliwe zgłosić się do lekarza, który po wykonaniu prześwietlenia i innych niezbędnych badań nastawi złamaną kość i założy opatrunek gipsowy.
Złamana noga będzie musiała zostać unieruchomiona na okres kilku tygodni. W tym czasie należy ją oszczędzać oraz unikać przenoszenia na nią ciężaru ciała, aby złamanie zrosło się prawidłowo i nie powstały żadne dodatkowe komplikacje.

Gdy doszło do złamania kości strzałkowej, warto złożyć wniosek o odszkodowanie. Będzie w tym celu konieczne stosowne orzeczenie lekarskie oraz kilka innych dokumentów. Wysokość odszkodowania za złamania kości strzałkowej nie jest możliwa do określenia bez rozpatrzenia konkretnego przypadku. Wpływa na nią bowiem wiele czynników, takich jak okoliczności wypadku, powikłania i ilość przebytych operacji. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyegzekwowaniu od firmy ubezpieczeniowej takiej kwoty odszkodowania, która będzie adekwatna do poniesionych przez Ciebie obrażeń — skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Nasi wykwalifikowani prawnicy z pewnością pomogą w rozwiązaniu każdego problemu.

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!