Powrót

Złamania kości piszczelowej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za złamania kości piszczelowej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamania kości piszczelowej?

Do złamania kości piszczelowej dochodzi najczęściej wskutek bezpośredniego uderzenia w piszczel. Może do niego dojść na przykład podczas uprawiania sportów takich jak piłka nożna czy narciarstwo. Złamanie kości piszczelowej może przydarzyć się również podczas wypadku komunikacyjnego, czy niefortunnego upadku.

Jeśli doszło do złamania, można zaobserwować pewne charakterystyczne objawy. Należą do nich problemy w przenoszeniu ciężaru na uszkodzoną nogę, ból narastający przy próbie wykonania ruchu, narastający obrzęk czy pojawiające się zasinienie lub krwiak. W przypadku wystąpienia takich objawów należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza.

Lekarz po wykonaniu odpowiednich badań, między innymi prześwietlenia oceni stan kości i pokieruje dalszym leczeniem. Zdarza się, że w przypadku powstania odłamków kostnych lub jeśli złamanie obejmuje struktury stawu kolanowego, czy skokowego może okazać się, że konieczna będzie operacja.

Złamanie kości piszczelowej z pewnością należy do złamań nieprzyjemnych i uciążliwych. Może utrudniać wykonywanie codziennych czynności oraz uniemożliwiać uczęszczanie do pracy. Gdy doszło do złamania kości piszczelowej, pacjent może ubiegać się o odszkodowanie. Jego kwota, jak to zwykle bywa w przypadkach złamań, nie jest jednoznaczna. Aby dobrze ją obliczyć, trzeba rozpatrzyć indywidualnie każdy przypadek i wziąć pod uwagę wiele aspektów. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyegzekwowaniu odszkodowania za złamania kości piszczelowej, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Dokładnie przeanalizujemy Twój przypadek i udzielimy fachowej porady prawnej.

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!