Powrót

Zapalenie torebki stawowej kciuka odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za zapalenie torebki stawowej kciuka

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za zapalenie torebki stawowej kciuka?

  Zapalenie torebki stawowej jest rzadkim i poważnym schorzeniem tkanek miękkich otaczających staw. Powstaje ono najczęściej podczas przeciążeń, wynikających z intensywnego uprawiania sportów, po przebytym urazie, a także po operacjach.

  Jeśli do zapalenia torebki stawowej dochodzi w obrębie kciuka, stan ten może być szczególnie uciążliwy. Objawami zapalenia torebki stawowej są: narastający ból (szczególnie podczas spoczynku), ograniczenie ruchomości stawu, a także uczucie tarcia. W najbardziej zaawansowanym przypadku może dojść nawet do całkowitego zniesienia ruchomości kciuka. Jest to sytuacja szczególnie niekorzystna, ponieważ zaburzenia funkcjonowania dłoni mogą znacznie utrudnić lub całkowicie uniemożliwić wykonywanie codziennych czynności czy nawet podjęcie pracy.

  Jeśli występują niepokojące objawy i podejrzewa się zapalenie torebki stawowej kciuka — należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza. Jeśli schorzenie to zostanie wystarczająco szybko zdiagnozowane i zostanie wprowadzone właściwe leczenie, zwykle dochodzi do całkowitego wyleczenia i powrotu ruchomości w stawie. Nieleczone dolegliwości w tym obszarze mogą natomiast doprowadzić do powstania nieodwracalnych zmian w stawie kciuka, które będą powodowały stały ból i dyskomfort.

  Jeśli zastanawiasz się, czy za zapalenie torebki stawowej kciuka należy Ci się odszkodowanie, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Gwarantujemy, że rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie i pomożemy uzyskać satysfakcjonującą sumę odszkodowania, adekwatną do przebytego schorzenia.

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!