Powrót

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy


Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość należnych poszkodowanym świadczeń, dlatego nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania z OC sprawcy

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Na drogach dochodzi do wielu mniej lub bardziej poważnych kolizji oraz wypadków. Bardzo często mimo pozornie niegroźnej stłuczki dochodzi do znacznych uszkodzeń części samochodu. Poszkodowany w takiej sytuacji ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy za poniesione w wypadku szkody.

OC sprawcy ma za zadanie pokryć wyrządzone przez niego szkody. W tym celu ubezpieczalnia wysyła do poszkodowanego swojego rzeczoznawcę, który ma za zadanie ocenić poniesione straty oraz wycenić przybliżony koszt zakupu nowych części i naprawy powstałych w wyniku wypadku uszkodzeń pojazdu.

Rzeczoznawcy wysyłani przez ubezpieczalnię niezwykle często zaniżają przyznawane poszkodowanym kwoty odszkodowania. Jest to sytuacja bardzo niekorzystna, ponieważ przyznawane przez ubezpieczalnie kwoty przeważnie są zdecydowanie zbyt niskie, aby naprawić poniesioną szkodę, przez co poszkodowany jest stratny,

Należy pamiętać, że od decyzji ubezpieczalni zawsze można się odwołać. Często jest to proces długotrwały i żmudny, ponieważ udowodnienie, że odszkodowanie z OC sprawcy było zaniżone, wymaga skompletowania odpowiedniej dokumentacji i dopełnienia wielu formalności.

Jeśli potrzebujesz pomocy w podobnej sprawie, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius w Lublinie. Nasi prawnicy pomogą Ci rozwiązać sprawy, takie jak na przykład zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy Lublin. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem i dużym doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy – pomagamy uzyskać większe

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!