Powrót

Zadośćuczynienie po wypadku


Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość należnych poszkodowanym świadczeń, dlatego nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Jak uzyskać zadośćuczynienie po wypadku

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można ubiegać się o zadośćuczynienie po wypadku?

Wypadki na drogach zdarzają się codziennie. Jedne kończą się jedynie uszkodzeniami pojazdu, inne mogą prowadzić do powstawania trwałego uszczerbku na zdrowiu osób w nich uczestniczących.

Jeśli dojdzie do wypadku drogowego, konieczne jest sprawdzenie stanu osób znajdujących się w pojazdach i innych uczestników wypadku. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek urazów poszkodowany powinien być jak najszybciej przetransportowany do szpitala. Jeśli gołym okiem nie widać żadnych uszkodzeń ciała, jednak poszkodowany zgłasza niepokojące objawy, również warto zgłosić się do szpitala. Często okazuje się, że mogło dojść do urazu narządów wewnętrznych, kręgosłupa lub wstrząśnienia mózgu.

Jeśli doszło do urazu, poszkodowanemu należy się odpowiednie odszkodowanie. Jest ono wypłacane przez firmę ubezpieczeniową, w której sprawca miał wykupione OC. Uzyskanie odpowiedniej kwoty może być dość trudne i męczące. Wymaga to dopełnienia wielu formalności, a często także wielkokrotnego odwoływania się od wydanych decyzji. Dzieje się tak, ponieważ firmy ubezpieczeniowe często odmawiają wypłacenia zadośćuczynienia po wypadku lub znacznie zaniżają jego kwotę.

Może być to proces męczący i żmudny, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalisty. Kancelaria prawna Ubi ius zatrudnia wykwalifikowanych prawników z doświadczeniem, którzy z pewnością pomogą w uzyskaniu zadośćuczynienia po wypadku. Warto zadbać o przyznanie należnej kwoty zadośćuczynienia, ponieważ będzie ona bardzo pomocna podczas okresu po wypadku. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią prawną Ubi ius i do skorzystania z naszych usług.

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!