Powrót

Uraz palców odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz palców

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz palców?

Do urazów palców dochodzi niezwykle często. Zwykle ma to miejsce podczas wykonywania codziennych czynności. Do uszkodzenia palca może dojść na skutek upadku, przytrzaśnięcia w drzwiach czy bezpośredniego uderzenia.

Zwykle urazy palców nie są bardzo poważne i nie wymagają specjalistycznego leczenia. Zdarza się jednak, że może dojść do złamania lub zwichnięcia palców. Wtedy sytuacja robi się bardziej poważna i konieczne będzie podjęcie odpowiednich działań, w celu przywrócenia sprawności dłoni.

Każde podejrzenie złamania palców powinno się skonsultować z lekarzem. Bardzo często zdarza się, że pozornie błahy uraz mógł doprowadzić do pęknięcia kości, które wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej. Nie należy zwlekać z wizytą, ponieważ może to prowadzić do późniejszych komplikacji i dodatkowych powikłań, takich jak trwałe zaburzenia czucia lub ruchomości.

Uraz palców w postaci złamania musi być prawidłowo nastawiony, a następnie palce muszą zostać usztywnione w opatrunku gipsowym. Czas gojenia zwykle wynosi kilka tygodni, lecz może wydłużyć się, gdy złamanie jest bardziej skomplikowane lub gdy doszło do powikłań, takich jak uszkodzenie nerwów czy mięśni. Po urazach palców zwykle konieczna jest rehabilitacja, która pomoże przywrócić prawidłową ruchomość.

Jeśli doznałeś urazu palców, możesz starać się o odszkodowanie. Często zdarza się jednak, że firmy odrzucają takie wnioski lub proponują zbyt niskie kwoty za poniesiony uraz. Jeśli borykasz się z podobnymi problemami, zapraszamy do kontaktu z kancelarią prawną Ubi ius. Z chęcią pomożemy Ci w wyegzekwowaniu odpowiedniej kwoty odszkodowania za uraz palców.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!