Powrót

Uraz palca stopy odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz palca stopy

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz palca stopy?

Potknięcie, upadek, wypadek komunikacyjny czy upuszczenie ciężkiego przedmiotu na stopę — to wszystko mogą być przyczyny urazów palca stopy. Tego typu urazy zwykle są bardzo niegroźne i kończą się jedynie stłuczeniem lub powstaniem siniaka. Przy bardziej niefortunnym uderzeniu może jednak dojść do naciągnięcia lub naderwania ścięgien, a nawet do złamania paliczków.

Każde uszkodzenie palca stopy warto skonsultować z lekarzem, ponieważ może okazać się, że pozornie błahy uraz jest w rzeczywistości bardzo poważny i wymaga podjęcia dodatkowego leczenia. Lekarz zleci prześwietlenie, przeprowadzi badanie, a następnie zadecyduje, jakie czynności medyczne należy podjąć. Poważniejsze uszkodzenia palca stopy objawiają się zazwyczaj pojawieniem się dużej opuchlizny, zasinienia lub brakiem możliwości przeniesienia ciężaru ciała na uszkodzoną kończynę. Inne objawy, które powinny nas zaniepokoić to: drętwienie, utrata czucia lub ruchomości czy kurcze mięśni.

Jeśli doznaliśmy urazu stopy, który okazał się na tyle poważny, że znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, uniemożliwia pójście do pracy lub wymaga długotrwałego leczenia — warto zadać sobie ten trud i postarać się o odszkodowanie z tytułu doznanego uszczerbku na zdrowiu. Firmy ubezpieczeniowe często odmawiają wypłacenia odszkodowania za urazy palca stopy, jednak zdarza się, że robią to niesłusznie. Jeśli masz wątpliwości co do decyzji wydanej przez firmę ubezpieczeniową lub potrzebujesz pomocy w uzyskaniu godnej rekompensaty za uszczerbek na zdrowiu — skontaktuj się z nami. Kancelaria prawna Ubi ius z chęcią pomoże w wyegzekwowaniu należytego odszkodowania za uraz palca stopy oraz innego typu urazy.

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!