Powrót

Uraz jelita i systemu trawiennego odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz jelita i systemu trawiennego

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz jelita i systemu trawiennego?

W wyniku wypadków komunikacyjnych, upadku z wysokości lub innego urazu jamy brzusznej zwykle dochodzi do urazów jelit. Stosunkowo częściej uszkodzeniu ulega jelito cienkie. Podczas urazu jelita może dojść do obicia oraz powstania krwiaka, a nawet do niebezpiecznej sytuacji, jaką jest perforacja jelita.

Każde podejrzenie urazu jelita należy jak najszybciej skonsultować z lekarzem. Objawami, które mogą wskazywać na poważny uraz jelita i systemu trawienia, jakim jest perforacja, są: bardzo silny ból brzucha, gazy w otrzewnej, nudności oraz wymioty, a także krwawe biegunki i uczucie bezdechu. Jeśli doszło do pęknięcia jelita, konieczna jest jak najszybsza interwencja chirurgiczna, ponieważ stan taki może być śmiertelny. Bakterie z przewodu pokarmowego wydostają się do jamy brzusznej, czyli środowiska, w którym normalnie nie powinny się znajdować. Mogą one doprowadzić do sepsy i śmierci pacjenta, dlatego w tym wypadku konieczna jest jak najszybsze udzielenie pomocy pacjentowi.

Po operacji konieczne będzie, aby pacjent odpoczywał i się nie przeciążał. Zapewni to prawidłowe gojenie powstałych ran i zmniejszenie ryzyka komplikacji pooperacyjnych. Niezbędne będzie pozostanie w szpitalu, na okres wyznaczony przez lekarzy.

W wypadku urazu jelita pacjentowi należy się odszkodowanie. Jeśli masz jakikolwiek problem w uzyskaniu odszkodowania za uraz jelita i systemu trawienia, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu odszkodowania i w wyegzekwowaniu odpowiedniej kwoty adekwatnej do przebytego urazu.

 

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!