Powrót

Unieważnienie polis UFK, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy unieważnieniu polis UFK

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie i unieważnienie polis UFK, pomoc prawna.

Polisolokaty UFK, na które zdecydowało się ponad dziesięć lat temu niemalże 5 mln Polaków, okazały się dużym przekrętem, który prowadził do utraty oszczędności przez wielu klientów. Na tych polisach zyskiwali jedynie ubezpieczyciele. Co więcej, za rozwiązanie tego typu polisolokaty naliczano ogromne opłaty likwidacyjne, które często pochłaniały prawie cały kapitał wpłacony przez klienta. Mowa tu o opłatach, które zwykle przekraczały nawet 90% wpłaconych przez klienta pieniędzy.

Od wielu lat klienci starali się odzyskać utracone środki. Nie było to jednak takie proste, ponieważ zwykle przegrywali oni tego typu sprawy po negatywnym wyroku Sądu Apelacyjnego. Zmieniło się to jednak w roku 2019, kiedy Sąd Apelacyjny w Warszawie unieważnił umowę z UFK. Trafnie zauważono wtedy, że cała umowa jest nieważna, ponieważ całe ryzyko ponosił jedynie ubezpieczony, natomiast Towarzystwo Ubezpieczeniowe zajmowało się jedynie inwestowaniem wpłaconych pieniędzy, przy czym za samo prowadzenie tych inwestycji były pobierane ogromne prowizje.

Ponadto polisy UFK na ochronę ubezpieczeniową przeznaczały jedynie około 1% wpłat klienta, dlatego w przypadku wypadku, ubezpieczenie musiałoby zostać pobierane z części inwestycyjnej. Jest to bardzo nieuczciwa praktyka, niezgodna z zasadami współżycia społecznego, dlatego Sąd zarządził unieważnienie polis UFK.

Jeśli zastanawiasz się, czy unieważnienie polis UFK pozwoli Ci odzyskać także Twoje pieniądze, skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Prawna UBI IUS z chęcią pomoże w przeanalizowaniu sprawy. Udzielimy profesjonalnej porady prawnej. Fachowo zajmujemy się sprawami związanymi z unieważnieniem polis UFK. Jeśli Ciebie również dotyczy unieważnienie polis UFK, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie.

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!