Powrót

Unieważnienie polis Open Life, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy unieważnieniu polis Open Life

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie i unieważnienie polis Open Life, pomoc prawna.

Około 10 lat temu, gdy polisolokaty zyskiwały na popularności i wydawały się bardzo atrakcyjne, wiele osób utopiło w nich swoje pieniądze i oszczędności. Z czasem okazało się, że pieniądze te są praktycznie niemożliwe do odzyskania. Stało się tak za sprawą tego, że umowy dotyczące polis Open Life były nieuczciwe i miały za zadanie przynosić zyski jedynie Towarzystwom Ubezpieczeniowym. W takim układzie klienci ponosili jedynie straty. Co więcej, za rozwiązanie polis Open Life naliczano horrendalne opłaty, które sięgały nawet 90% wpłaconych środków. Sprawiło to, że wiele osób po rozwiązaniu takiej polisolokaty zostawało z niczym.

Na szczęście klienci nie zostawili sprawy i do Sądów zaczęło wpływać coraz więcej pozwów indywidualnych. Początkowo nie były one rozpatrywane pozytywnie, jednak w roku 2019 nastąpił pewnego rodzaju przełom. Sąd Apelacyjny wydał wyrok, który nakazywał unieważnienie polis Open Life. Dało to nową nadzieję dla klientów, którzy utracili swoje oszczędności w wyniku nieuczciwych praktyk Towarzystw Ubezpieczeniowych. Od tamtego momentu można było zaobserwować, że coraz większej ilości osób udaje się odzyskać utracony kapitał.

Jeśli Ciebie też dotyczy unieważnienie polis Open Life, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS. Jesteśmy specjalistami, którzy profesjonalnie zajmują się odzyskiwaniem pieniędzy z polisolokat. Unieważnienie polis Open Life to jeden z wielu rodzajów spraw, którymi się zajmujemy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego rodzaju sprawy oraz pomoc w sprawach, takich jak unieważnienie polis Open Life. Zachęcamy do skorzystania z pomocy radców prawnych z Kancelarii Prawnej UBI IUS każdą osobę, której także dotyczy unieważnienie polis Open Life.

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!