Powrót

Unieważnienie polis Europa, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy unieważnieniu polis Europa

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie i unieważnienie polis Europa, pomoc prawna.

Polisolokaty Europa były bardzo chętnie zakładane przez wiele osób. Szczyt swojej popularności osiągnęły dekadę temu. Oferowały one bardzo atrakcyjne warunki, ponieważ miały zapewnić ubezpieczenie w razie wypadku, lub pieniądze dla rodziny w razie śmierci, a jednocześnie pełnić funkcję rachunku oszczędnościowego.

Po pewnym czasie okazało się jednak, że tak chętnie zakładane polisolokaty Europa okazały się zwykłym przekrętem. Były one skonstruowane w taki sposób, że przynosiły zyski jedynie ubezpieczalniom, natomiast klienci byli obarczani ogromnym ryzykiem, o którym często nie byli nawet dobrze poinformowani. Wszystko to prowadziło do tego, że polisolokaty zaczęły przynosić same straty. Wielu klientów podejmowało wtedy decyzję o rozwiązaniu polis. Wtedy także czekało ich niemiłe zaskoczenie w postaci tego, że za zamknięcie polisolokaty naliczane były ogromne opłaty likwidacyjne. Doprowadziły one do tego, że duża część klientów utraciła wszelkie oszczędności, które zostały wpłacone na polisolokatę.

Jakiś czas temu nastąpił jednak przełom w tej sprawie. Sąd Apelacyjny w Warszawie zarządził unieważnienie polis Europa. Ten wyrok przyniósł nadzieję wielu klientom, którzy utracili swoje oszczędności w wyniku tego przekrętu. Unieważnienie polis Europa przyniosło pozytywny skutek dla klientów, ponieważ zaczęli oni odzyskiwać utracone pieniądze.

Jeśli Ciebie również dotyczy unieważnienie polis Europa, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS. Pomożemy w odzyskaniu pieniędzy z polisolokat Europa. Zajmujemy się wieloma sprawami związanymi z polisolokatami, takimi jak np. unieważnienie polis Europa. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz kompleksową pomoc prawną. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie. Unieważnienie polis Europa? Pomożemy odzyskać utracone środki!

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!