Powrót

Szyty palec odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za szyty palec

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za szyty palec?

  Szwy są zakładane na dość głębokie rany, najczęściej na rany cięte. Mają one na celu połączenie rozciętych części skóry i innych tkanek w celu ich szybszego i prawidłowego wygojenia, zmniejszenia prawdopodobieństwa zakażenia rany oraz zmniejszenie wielkości powstałej blizny.

  Najczęściej rozcięcia wymagające szycia chirurgicznego są umiejscowione na dłoniach i palcach. Takie rany powstają często podczas pracy z maszynami tnącymi, podczas gotowania lub na przykład upadku na szkło. Nie należy lekceważyć takich ran w obrębie dłoni, ponieważ w przypadku poważniejszego rozcięcia może dojść do uszkodzenia struktur, takich jak ścięgna, nerwy oraz naczynia.

  Szyty palec powinien być oszczędzany do momentu zdjęcia szwów. Osoba poszkodowana powinna starać się jak najmniej używać skaleczonej ręki, aby nie dopuścić do rozejścia się rany. W przypadku szytego palca poszkodowany może ubiegać się o stosowne odszkodowanie. Ma ono na celu pokrycie kosztów leczenia, dojazdów do placówek medycznych i zakupu odpowiednich leków.

  Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie za szyty palec, skonsultuj się z nami. Nasza kancelaria prawna Ubi ius profesjonalnie zajmuje się sprawami odszkodowawczymi. Nasi prawnicy mogą pochwalić się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie spraw odszkodowawczych. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i rzetelnie rozpatrujemy jego sprawę, aby móc udzielić profesjonalnej porady prawnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomożemy uzyskać odszkodowanie za szyty palec.

   

   

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!