Powrót

Stłuczenie kości ogonowej odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za stłuczenie kości ogonowej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za stłuczenie kości ogonowej?

Podczas gwałtownego upadku lub poślizgnięcia się może dojść do stłuczenia kości ogonowej. Objawia się ono silnym bólem, który może promieniować na okoliczne części ciała. Może pojawić się także obrzęk oraz zasinienie. Stłuczona kość ogonowa często utrudnia siadanie i wstawanie. Zdarza się także, że ból może być niezwykle uciążliwy podczas chodzenia.

Aby poradzić sobie z bólem, można zastosować zimne okłady i maści na stłuczenia. Warto jednak mimo wszystko udać się do lekarza, aby sprawdzić, czy nie doszło do poważniejszych w swoich skutkach urazów. Warto wykonać prześwietlenie, które wykluczy złamanie kości ogonowej, które może być znacznie poważniejsze w skutkach od samego stłuczenia. W wyniku upadku na kość ogonową może także dojść do uszkodzenia pobliskich nerwów lub naczyń. Dlatego każdy uraz tego typu warto skonsultować z lekarzem.

Stłuczenie kości ogonowej może być na tyle poważne, że uniemożliwi chodzenie lub długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej. Często w ten sposób może uniemożliwić także wykonywanie pracy i zmusi do przerwania jej na jakiś czas. Warto wtedy postarać się o odszkodowanie, które powinno wyrównać poniesiony uszczerbek finansowy.

Zdarza się, że firmy odmawiają przyznania odszkodowania za stłuczenie kości ogonowej lub przyznają poszkodowanemu karygodnie niską sumę. Należy jednak pamiętać, że od decyzji firmy ubezpieczeniowej zawsze można się odwołać. Jeśli przedstawimy rozsądne argumenty, firma może zwiększyć wysokość przyznanego odszkodowania. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania lub w procedurze odwoławczej, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria prawna Ubi ius świadczy usługi z zakresu odszkodowań, a wykwalifikowani prawnicy z chęcią udzielą profesjonalnej pomocy w uzyskaniu odszkodowania za stłuczenie kości ogonowej.

 

 

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!