Powrót

Sprawy frankowe adwokat


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc dla Frankowiczów - sprawy frankowe adwokat Lublin

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Masz problem z kredytem frankowym, zobacz dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata?

Jeszcze kilka lat temu wśród kredytów hipotecznych największą popularnością cieszyły się kredyty frankowe. Wartość kwoty zadłużenia określana jest w ich przypadku we franku szwajcarskim, spłaca się go jednak w złotówkach.

Niestety często zdarzało się, że umowy dotyczące tych kredytów konstruowane były niedbale lub nawet celowo niezgodnie z obowiązującym prawem. Zawierający je klienci nie byli uczciwie informowani o ryzyku, jakie wiąże się z podpisaniem takiej umowy. Efektem tego jest sytuacja, w której wielu klientów banków posiada dużych rozmiarów dług powstały po tym, gdy kurs franka poszybował w górę. Dług ten powiększa się pomimo spłacania go na bieżąco. Jest to przyczyną wnoszenia przez osoby, które poczuły się oszukane, pozwów sądowych przeciwko bankom. Warto pomyśleć nad wniesieniem takiego pozwu, można bowiem dzięki temu wiele zyskać.

Wiele osób, które uważają, że zostały przez bank potraktowane nieuczciwe boi się wstępowania na drogę sądową. Głównym powodem jest brak wiary w sukces, kiedy występuje się przeciwko wielkiej, bogatej instytucji. Jeżeli jednak przy wnoszeniu pozwu skorzysta się z porady doświadczonych prawników, szanse na końcowy sukces znacznie wzrastają.

Udział doświadczonego prawnika w procedurze składania pozwu sądowego dotyczącego kredytów frankowych wydaje się być koniecznością. Dzięki swojej wiedzy jest on w stanie odszukać w tekście zawartej przez jego klienta umowy z bankiem wszelkie nieuczciwe, niezgodne z prawem zapisy.
Takiego właśnie prawnika z ogromną wiedzą i doświadczeniem znajdziesz w kancelarii Ubi Ius. Otrzymasz tutaj pomoc w złożeniu pozwu przeciwko bankowi a następnie Twoja sprawa będzie prowadzona przez kancelarię. Ze względu na posiadane przez nas doświadczenie uważamy, że będziemy w stanie skutecznie pomóc Ci w walce sądowej z bankiem, który nieuczciwie Cię potraktował.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!