Powrót

Spalony dom odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za spalony dom

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za spalony dom?

Do pożaru może dojść z wielu różnych przyczyn. Z tego właśnie powodu pożar jest określany jako zdarzenie losowe. W wyniku działania ognia może dojść do wielu strat w domu. Czasem dochodzi jedynie do uszkodzenia części domu, jednak zdarza się, że osoby tracą w wyniku pożaru cały dobytek swojego życia. Jest to zdecydowanie tragiczna sytuacja, jednak jeśli dom był ubezpieczony, poszkodowanemu należy się odpowiednie odszkodowanie.

Odszkodowania takie często są zaniżane i ubezpieczalnie proponują poszkodowanym zdecydowanie zbyt niskie kwoty. Często kwoty takie są niewystarczające na pokrycie kosztów naprawy powstałych zniszczeń. Wiele osób nie wie, że od decyzji ubezpieczalni można się odwoływać, a w razie potrzeby można wkroczyć także na drogę sądową. Warto walczyć o swoje prawa, ponieważ ubezpieczenie powinno pomóc poszkodowanym w takich sytuacjach.

Odszkodowanie za spalony dom może być bardzo różne. Jego ostateczna wysokość zależy od bardzo wielu czynników. Konieczne jest w tym celu ustalenie przyczyny powstania pożaru, a także ocena poniesionych strat. Jest to dość skomplikowany proces, dlatego nie da się wskazać jednoznacznej kwoty bez rozpatrzenia konkretnego przypadku.

Jeśli borykasz się z problemami dotyczącymi uzyskania odpowiedniej kwoty odszkodowania za spalony dom w Lublinie, zgłoś się do naszej kancelarii prawnej Ubi ius. Zajmujemy się profesjonalnie sprawami odszkodowań, dlatego z pewnością pomożemy także w Twoim przypadku. Nasi prawnicy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać godne odszkodowanie za spalony dom Lublin.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!