Powrót

Spalony dom odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za spalony dom

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za spalony dom?

Do pożaru może dojść z wielu różnych przyczyn. Z tego właśnie powodu pożar jest określany jako zdarzenie losowe. W wyniku działania ognia może dojść do wielu strat w domu. Czasem dochodzi jedynie do uszkodzenia części domu, jednak zdarza się, że osoby tracą w wyniku pożaru cały dobytek swojego życia. Jest to zdecydowanie tragiczna sytuacja, jednak jeśli dom był ubezpieczony, poszkodowanemu należy się odpowiednie odszkodowanie.

Odszkodowania takie często są zaniżane i ubezpieczalnie proponują poszkodowanym zdecydowanie zbyt niskie kwoty. Często kwoty takie są niewystarczające na pokrycie kosztów naprawy powstałych zniszczeń. Wiele osób nie wie, że od decyzji ubezpieczalni można się odwoływać, a w razie potrzeby można wkroczyć także na drogę sądową. Warto walczyć o swoje prawa, ponieważ ubezpieczenie powinno pomóc poszkodowanym w takich sytuacjach.

Odszkodowanie za spalony dom może być bardzo różne. Jego ostateczna wysokość zależy od bardzo wielu czynników. Konieczne jest w tym celu ustalenie przyczyny powstania pożaru, a także ocena poniesionych strat. Jest to dość skomplikowany proces, dlatego nie da się wskazać jednoznacznej kwoty bez rozpatrzenia konkretnego przypadku.

Jeśli borykasz się z problemami dotyczącymi uzyskania odpowiedniej kwoty odszkodowania za spalony dom w Lublinie, zgłoś się do naszej kancelarii prawnej Ubi ius. Zajmujemy się profesjonalnie sprawami odszkodowań, dlatego z pewnością pomożemy także w Twoim przypadku. Nasi prawnicy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać godne odszkodowanie za spalony dom Lublin.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!