Powrót

Skręcenie kostki odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za skręcenie kostki

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za skręcenie kostki?

  Skręcenie kostki może przydarzyć się każdemu. Jesteśmy na nie narażeni zarówno podczas wykonywania wymagających sportów fizycznych, jak i podczas zwykłego spaceru. Wystarczy niefortunne ułożenie stopy i nieszczęście gotowe.

  Uraz, jakim jest skręcenie kostki, objawia się silnym bólem, obrzękiem oraz trudnościami w przenoszeniu ciężaru ciała na uszkodzoną stopę. Może także powstać zasinienie. Skręcenie polega bowiem na uszkodzeniu torebki stawowej, więzadeł stabilizujących staw lub samej powierzchni stawowej.

  Jeśli wystąpi podejrzenie skręcenia kostki, warto zgłosić się do lekarza. Wykluczy on wszelkie poważniejsze urazy, jakimi mogą być np. złamania lub zwichnięcia. Za pomocą odpowiednich badań lekarz będzie mógł stwierdzić, jak poważne są uszkodzenia i jakie leczenie zadziała najlepiej w tym wypadku. Zwykle skręcenia kostki nie kończą się poważnymi powikłaniami, jednak nie należy ich zaniedbywać ani lekceważyć zaleceń lekarza, ponieważ nieprawidłowo wyleczona kostka może sprawiać ból nawet po wielu miesiącach od urazu.

  Najważniejszym zaleceniem lekarskim w przypadku skręconej kostki jest unikanie jej przeciążania. Na czas określony przez lekarza powinno się unikać przenoszenia na nią ciężaru ciała. W ten sposób uraz będzie miał możliwość prawidłowego zagojenia się. Taki stan często oznacza jednak, że konieczne będzie czasowe przerwanie pracy i innych codziennych czynności, takich jak np. uprawianie sportów.

  Jeśli spotkało Cię skręcenie kostki, możesz ubiegać się o odszkodowanie. Pomoże ono zrekompensować poniesiony ból oraz uszczerbek finansowy, wynikający z urazu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaka kwota odszkodowania przysługuje za Twój uraz, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Na wysokość odszkodowania za skręcenie kostki wpływa wiele czynników, a nasi prawnicy z chęcią rozpatrzą wszystkie z nich i pomogą w wyegzekwowaniu godnej rekompensaty za ten uraz.

   

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!